Merkez Zekeriyaköy satılık!

Merkez Zekeriyaköy satılık daire büyüklükleri 140 metrekare ile 284 metrekare arasında değişiyor

Merkez Zekeriyaköy satılık!

Merkez Zekeriyaköy satılık daire büyüklükleri 140 metrekare ile 284 metrekare arasında değişiyor. Ortadoğu Grup güvencesi ile hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy 25 bin 360 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Projede toplam 106 adet daire ve villa bulunuyor. 

2+1, 3+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı Merkez Zekeriyaköy projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; kameralı güvenlik, basketbol sahası, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, golf alanı, bilardo, fitness merkezi, orman manzarası, tenis kortu ve süs havuzu yer alıyor. 

Merkez Zekeriyaköy satılık!

Merkez Zekeriyaköy satılık fiyatları ise 763 bin lira ile 1 milyon 300 bin lira arasında değişiyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Merkez Zekeriyaköy satılık fiyatlarını ve ödemeleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy, Zekeriyaköy Çarşısı'na 700 metre yürüme mesafesinde konumlanıyor. Proje aynı zamanda Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli'ne ve Hacıosman - Taksim metrosuna kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Projede 50 çatı dubleksi daire, 50 bahçe dubleksi ve 6 tripleks ikiz villa bulunuyor. 

Merkez Zekeriyaköy satılık!

Merkez Zekeriyaköy adres bilgisi : Zekeriyaköy Mahallesi 2. Cadde - Sarıyer (Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri Yanı)

Merkez Zekeriyaköy iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 202 71 11
Web adresi : merkezzekeriyakoy.com
E-posta adresi : info@merkezzekeriyakoy.com

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy