Merkez Zekeriyaköy teslim tarihi!

Merkez Zekeriyaköy, Zekeriyaköy'ün merkezinde ana ulaşım yollarının üzerinde yer almaktadır

Merkez Zekeriyaköy teslim tarihi!

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul'un Avrupa yakasında Sarıyer Zekeriyaköy de yapılan doğayla iç içe olan bu yaşam alanı 25.360 m2 alan üzerine inşa edilmektedir.

Merkez Zekeriyaköy Projesi teslim tarihi
2015'in ilk aylarında teslim edilmesi planlanan bu projede evler daire ve villa şeklindedir.

Merkez Zekeriyaköy Projesi özellikleri
28 blok ve 106 konuttan oluşan Merkez Zekeriyaköy' de 50 çatı dubleksi, 50 bahçe dubleksli daire ve 6 tripleks ikiz villa bulunuyor. 2+1 çatı dubleksi 140 m2, 3+1 bahçe dubleksi 176 ile 200 m2 arasında ve 5+1 tripleks ikiz villa 281 ile 283 m2 arasında dizayn edilmiştir. Merkez Zekeriyaköy'ün yüzde 83 ü açık ve yeşil alandan oluşuyor. Konutların yüzde 52 si bahçeyle içe içe durumundadır. Kendi bahçesini kurmak burada vakit geçirmek isteyenler için planlanmıştır. Merkez Zekeriyaköy'de; spor tesisleri, yüzme havuzu, mini golf sahası, basketbol sahası, tenis kortu, açık hava fitness alanları, dinlenme alanları, pilates salonu, kafe, sauna, bilardo salonu, çocuk oyun odası, oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, çiçek bahçeleri, meyve bahçeleri bulunmaktadır.

Merkez Zekeriyaköy Projesi konumu
Merkez Zekeriyaköy, Zekeriyaköy'ün merkezinde ana ulaşım yollarının üzerinde yer almaktadır. 3. hava limanı, 3. Boğaz Köprüsü, Kuzey Marmara otoyolu gibi projelerin tam ortasındadır. Zekeriyaköy çarşısına 700 metre yürüme mesafesindedir. Sarıyer-Çayırbaşı Tüneline ve Hacıosman- Taksim Metrosuna kolayca ulaşılabilir. Kilyosa 5 dakikalık mesafededir. Göçmen's Ranch Binicilik Kulübü'nün hemen yanındadır.

Merkez Zekeriyaköy Projesi ödeme kolaylığı
Projede 4 farklı modelde 9 farklı ödeme imkanı sunuluyor. Kampanya türüne göre fiyat indirimleri sunularak bütçeye göre bir ev sahibi olunması imkanı veriliyor.

Merkez Zekeriyaköy Projesi adres ve iletişim bilgileri
Adres:Zekeriyaköy Mah 2. Cadde Sarıyer ( Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri yanı)
Telefon: 0212 202 7 111

Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy