Merkez Zekeriyaköy'de bayram kampanyası

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesinde yaklaşan Kurban Bayramı'na özel fiyat fırsatları hazırlandı. Projede 2+1 çatı dubleksi daireler 778 bin TL'den başlıyor

Merkez Zekeriyaköy'de bayram kampanyası

Zekeriyaköy'de inşa edilen Merkez Zekeriyaköy projesinde Kurban Bayramı nedeniyle özel fiyat kampanyası başlatıldı. Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen projede, kalan son dairelerin satışına devam ediliyor.

Merkez Zekeriyaköy 778 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Merkez Zekeriyaköy
projesinde yer alan toplam 106 konut, bahçe ve çatı dubleksi olmak üzere iki tip konutu bünyesinde barındırıyor. Projede 2+1 çatı dubleksi fiyatları 778, 3+1 bahte dubleksi ise 1 milyon 340 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajı sunulan Bayram öncesi fırsatları hakkında bilgi veren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, projenin değerli bir lokasyona sahip olduğunu söyledi.

Merkez Zekeriyaköy'de bayram kampanyası

Ortadoğu Grup'tan bayram fırsatı
Projenin üniversiteden kereşe kadar seçkin eğitim kurumlarının ortasında yer aldığını ve aileler için önemli avantajlar sunduğunu söyleyen Gür:

"Merkez Zekeriyaköy’de yaşayan ailelerin çocukları saatlerce yol gitmeden, trafik çilesi çekmeden Türkiye’nin en iyi okullarında okuma şansına sahip olacak” ifadelerini kullandı.

Merkezi lokasyon
Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesi, iş ve sosyal yaşamın merkezi olarak kabul edilen Büyükdere Caddesi'ni 11, Maslak'a ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Mecidiyeköy'e 25 dakikada ulaşılabilen projede, plates salon, saunalar, bilardo odası ve cafenin yanında, açık yüzme havuzları, golf sahaları, tenis kordu ve basketbol sahası gibi sosyal imkanlar da yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy