Merkez Zekeriyaköy'de bayram teslimi

Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy 'de hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesinde teslimler Ramazan Bayramı'nda yapılacak.

Merkez Zekeriyaköy'de bayram teslimi

Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesinde ikinci grup teslimleri Ramazan Bayramı'nda başlıyor. 106 konuttan oluşan projede, 2+1 çatı dubleksi daireler 763 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerse 1 milyon 275 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Merkez Zekeriyaköy'de geri sayım
Ortadoğu Grup'un Zekeriyaköy'de inşa ettiği Merkez Zekeriyaköy Projesi'nde çifte bayram sevinci yaşanacak. Projeye yatırım yapanlar, teslimatlarını Ramazan Bayramı ile eş zamanlı olarak alacak. Merkez Zekeriyaköy'de ilk grup ev teslimlerinin daha önce yapıldığını belirten Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür:

"Mutlu sona çok az bir süre kaldı, ikinci grup teslimlerimizi de yaz sonu yapmayı planlıyoruz. Projemizden ev alanlar bu günlerde hem bayramın hem de keyifli bir hayata adım atmanın mutluluğunu yaşıyor”  dedi.

Merkez Zekeriyaköy projesi
50 adet çatı dubleksi, 50 adet bahçe dubleksi konutun yanı sıra 6 adet de tripleks ikiz villa içeren projede, balkon ve teraslarıyla ön plana çıkan 140 metrekare büyüklüğündeki 2+1 çatı dublesi de büyük ilgi geriyor. Merkez Zekeriyaköy’de konutların yüzde 1 KDV ile satıldığını ifade eden Gür, projede 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatının 763 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatınınsa 1 milyon 275 bin liradan başladığını anlattı

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy