Merkez Zekeriyaköy'de çatı dubleksi fırsatı

Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Merkez Zekeriyaköy projesinde 2+1 çatı dubleksi daire fiyatları 778 bin TL'den başlıyor. Toplam 106 konuttan oluşan projede 3+1 bahçe dubleksileri ise 1 milyon 307 bin liradan satışa sunuluyor

Merkez Zekeriyaköy'de çatı dubleksi fırsatı

Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesinde 2+1 çatı dubleks daire fiyatları 778, 3+1 bahçe dubleksi fiyatları ise 1 milyon 307 bin TL'den başlıyor. 

Merkez Zekeriyaköy Projesi
Toplamda 106 konuttan oluşan Merkez Zekeriyaköy projesinde sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Projede mini golf sahası, tenis kortu, açık hava fitness imkanı, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, çiçek bahçeleri, süs havuzları ve dinlenme alanları yer alıyor. Açık ve kapalı sosyal tesisleriyle de dikkat çeken projede, çocukların kişisel ve sosyal gelişimleri için ayrılmış alanlar da dikkat çekiyor. 

Merkez Zekeriyaköy'de çatı dubleksi fırsatı

Merkez Zekeriyaköy nerede?
Yapımı halen devam edmekte olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu'na 2 dakika uzaklıkta yer alan Merkez Zekeriyaköy projesi İstanbul'un denize girilebilir ender plaşlarından biri olan Kilyos'a da 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. 

Merkez Zekeriyaköy'de çatı dubleksi fırsatı

Merkez Zekeriyaköy sakinleri yas partisinde buluştu
Hayatın başladığı Merkez Zekeriyaköy projesinden ev alanlar, 25 Temmuz'da düzenlenen yaz partisinde de bir araya gelme fırsatı buldu. Projeden konut sahibi olanlar partide, Ortadoğu Grup İcra Kurulu Bakanı Mehmet Gür ve Merkez Zekeriyaköy projesinde görev alan teknik ekiple vakit geçirme şansı buldu. 

Firma Bilgisi: Orta Doğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy