Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?

2015 yılının Mart ayında faaliyete geçecek Mermerler Plaza’da ofislerin metrekare fiyatları 6 bin 500 ile 7 bin 500 dolar arasında değişiyor

Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?

Kılıçoğlu Group, Kozyatağı’nda 41 milyon dolarlık yatırımla Mermerler Plaza projesinin inşaatını gerçekleştiriyor. Mermerler Yatırım’ın arsası üzerinde yükselen proje, 4 metrelik kat yüksekliği ile ferah bir ofis ortamı sunuyor.
Tabandan birleşik 3 bloktan oluşan projede, 23 katlı ofis bloğunda 46 ofis ve 9 mağaza, 6 katlı müstakil tek ofis binası ve 2 mağazanın yanında 2 katlı dükkan bloğu bulunuyor. 4 kat kapalı otoparkı bulunan projede, ofislerin büyüklükleri 350 ile 700 m2 arasında değişiyor.

Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?
Sivil kentsel dönüşüm çalışmalarına örnek olarak gösterilen Mermerler Plaza’nın 2015 yılının mart ayında tamamlanıp faaliyete geçirilmesi planlanıyor. Projde Ekim ayının sonuna doğru kat kat satış ve kiralamalar başlayacak.

Mermerler Plaza’da ofislerin metrekare fiyatları 6 bin 500 dolardan başlıyor
Mermerler Plaza’da ofislerin metrekare fiyatları 6 bin 500 ila 7 bin 500 dolar arasında değişiyor. Kozyatağı Mermerler Plaza projesinde mağazalarda satışların yanı sıra kiralama olanağı da bulunacak. Projenin iki bloğu bankalar ve restoranlara kiralanacak.

Mermerler Plaza 

Yüksek plazaların temel sorunu olan açılamayan pencereler konusuna da çözüm getiren Mermerler Plaza’da ısı kontrollü yüksek kaliteli açılabilir, ithal cam cephe sistemleri kullanılıyor. Projede, Türkiye’de ilk kez iç bükey ve dış bükey cephe sistemleri kullanıldı. 

V.İ.P asansör ve otopark kullanımı, vale parking hizmeti, elektrikli araç şarj üniteli otopark alanı, tüm projeyi destekleyecek güçte jeneratör, yangın asansörleri, ulaşım asansörleri, özel peyzaj ve yeşil alanlar ile dinlendirici süs ve şelale havuzları projenin özellikleri arasında yer alıyor.

Mermerler Plaza iletişim:
Satış Ofisi Adres: Mustafa Kemal Caddesi Şehit Gazi Sokak Yeni Adliye inşaatı Arkası Cevizli/ Kartal / İstanbul
Telefon: 0 216 370 0 400

 

 

 

"Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?" Başlıklı Haberin Galerisi

Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?

Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?

Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?

Mermerler Plaza ne zaman tamamlanacak?

Proje Bilgisi: Mermerler Plaza