Mert Boysanoğlu MESA'nın yeni Genel Müdürü oldu

MESA’da Yönetim Kurulu Üyesi Mert Boysanoğlu, MESA Genel Müdürlüğü görevine getirildi

Mert Boysanoğlu MESA'nın yeni Genel Müdürü oldu

Türkiye inşaat sektörünün köklü kuruluşu MESA’da Yönetim Kurulu Üyesi Mert Boysanoğlu, MESA Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Mert Boysanoğlu, üstlendiği Genel Müdürlük ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürütmeye devam edecek

“MESA standartları daha da yükseltecek”
MESA’da Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte Genel Müdürlük görevini de üstlenen Mert Boysanoğlu, MESA'nın sektörde çok sayıda ilke imza attığını belirterek:

 Yarım asra yaklaşan bir süreçte 8 milyon metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirdiği 85 bine yakın konutla, imza attığı her projede, ürettiği her metrekaredeki mükemmeliyetçi yaklaşımıyla adı ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan bir marka konumunda. Her alanda tavizsiz uyguladığı yüksek MESA standartları, sektörde ‘kalite’nin ölçümlenmesinde referans olarak alınıyor. 47 yıla ulaşan bu eşsiz bilgi birikimi, geleneksel kurumsal kültürü ve MESA ruhu ile markamızla özdeşleşen, kazandıran ve değer yaratan projelere imza atmaya, yenilikler getirmeye ve standartları daha da yükseltmeye devam edeceğiz”dedi

Mert Boysanoğlu

1976 yılında doğan Mert Boysanoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra “Oxford School Of Architecture” da Mimarlık dalında lisans ve “Oxford Brookes School Of Town Planning”de, Şehir Bölge Planlama alanında yüksek lisans tamamladı. Mesleki kariyerine 2000 yılında BSB London Architects firmasında başlayan Boysanoğlu, 2001 yılında çalışma hayatına InfoTron firmasında devam etti.

Mert Boysanoğlu Mesa’da 2003 yılında şantiye ince işler şefi olarak başladığı iş hayatına daha sonra yurtdışı işler, iş geliştirme müdürü ve genel müdür yardımcısı olarak devam etti. 

Firma Bilgisi: Mesa