Merter Parima adres bilgileri

Merter Parima adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Merter Parima adres bilgileri

Merter Parima 26 bin 249 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 2 bin 500 metrekare alana sahip olan şehir bahçesini de içinde barındıran 223 adet konutun yer aldığı Merter Parima’da konut büyüklükleri 45 metrekare ile 910 metrekare arasında değişiyor. 

16 katlı olarak yükselen Merter Parima tamamı camdan oluşan mekânın içindeki toplantı salonu ve lounge alanıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Merter Parima zemin katında 2 ticari alan ve mağazalar yer alıyor ve bu alanlar modüler sistem şekliyle tasarlanıyor.

Merter Parima özellikleri
Merter Parima’nın en önemli özelliği, bünyesinde şehir bahçesi. 2 bin 500 metrekare alana sahip olan bu şehir bahçesi, yemyeşil ve tamamı camdan oluşan mekânın içindeki toplantı salonu ve lounge alanıyla Türkiye'de bugüne kadar yeni bir deneyimi yatırımcısına sunuyor. Yine şehir bahçesi içinde yer alan fitness salonu, kafeler ve sosyal alanlar, toplu ulaşıma yürüme mesafesinde olan bir ofis yaşamında doğa ve ferahlık hissi yaratıyor.

Merter Parima nerede?
Merter Parima, metrobüs, metro, tramvay ve diğer tüm toplu taşıma araçları ile ulaşabilir, kendi aracınız ile beraber projeye gitmek istediğiniz takdirde E5'i kullanmanız yeterlidir. Merter Parima ofisleri, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika, Taksim'e 15 dakika, Vatan Caddesi'ne 3 dakika ve Eminönü'ne 10 dakika mesafede konumlandırılıyor. E5 üzerinden yönlendirme tabelalarını takip ettiğiniz zaman Parima Ofis satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Merter Parima adres bilgileri: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ / İstanbul

Merter Parima iletişim bilgileri
0212 482 20 20