Mesa Çamlıca kiralık daire

Mesa Çamlıca kiralık daire fiyatları ve özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Mesa Çamlıca kiralık daire

Mesa Çamlıca kiralık daire ve kiralık villalar oldukça dikkat çekiyor. Mesa Mesken Sanayii tarafından 42 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Mesa Çamlıca kiralık daireler 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 şeklinde tasarlanıyor.

Mesa Çamlıca’da toplam 113 adet villa yer alıyor. Mesa Çamlıca kiralık daire büyüklükleri 250 metrekare ile 980 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen Mesa Çamlıca’da 5 adet özel tasarlanmış yüzme havuzlu villa bulunuyor.

Mesa Çamlıca kiralık daire özellikleri
Mesa Çamlıca’da 5 adet 4 katlı, 950 metrekare kapalı alana sahip, havuzlu çok özel villalar bulunuyor. Yatay projenin genel dokusunu oluşturan 5’i iki katlı, 15’i ise 3 katlı toplam 20 blokta ise; 40 adet bahçe kullanımlı, 40 adet dubleks ve 28 adet de ara kat daire yer alıyor. Yaklaşık 240 metrekare ile 340 metrekare arasında değişen büyüklükleri ile geniş ve konforlu alanlar sunan daire ve dublekslerde ise 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile ideal yaşama dair tüm ihtiyaçlar karşılanıyor. 

Mesa Çamlıca özellikleri arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve çok amaçlı oyun odası bulunuyor. Mesa Çamlıca  yüzde 80’ini oluşturan toplam 33.000 metrekarelik bir alan ise sosyal tesis ve yeşil alan yer alıyor.

Mesa Çamlıca kiralık daire fiyatları
Mesa Çamlıca kiralık daire fiyatlarını haberlerimizden takip edebilir ya da Mesa Çamlıca satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz

Mesa Çamlıca nerede?
Üsküdar’da 42 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde Mesa Mesken Sanayi tarafından inşa edilen Mesa Çamlıca konumuyla dikkat çekiyor.

Mesa Çamlıca adres bilgileri:  Kısıklı Mah. Bağlar Yolu Cad. Deva Sok. No:4 Üsküdar / İSTANBUL

Mesa Çamlıca iletişim bilgileri
Telefon : 0216 402 11 15
Web : http://www.mesacamlica.com/

Firma Bilgisi: Mesa Mesken Sanayii A.ş.
Proje Bilgisi: Mesa Çamlıca