Mesa Marmara, lansman fiyatlarıyla satışta

Mesa tarafından Kartal sahilinde hayata geçirilmekte olan Mesa Marmara projesi lansman avantajlarıyla satışa sunuluyor. Projede fiyatlar 616 bin 500 TL'den başlıyor

Mesa Marmara, lansman fiyatlarıyla satışta

Kartal sahilinin en yeni projesi Mesa Marmara'nın satışları, lansman fırsatıyla sürüyor. Mesa tarafından hayata geçirilen projede 2+1 dairelerin fiyatları 616 bin 500, 3+1 dairelerin fiyatları ise 828 bin TL'den başlıyor.

 

Mesa Marmara, lansman fiyatlarıyla satışta

 

Mesa Marmara projesi
Toplamda 105 konuttan oluşan Mesa Marmara, Mesa'nın bölgedeki ilk projesi Sahill Mesa'ya komşu bir konumda yer alıyor. 3 bin 900 metrekarelik arazi üzerinde yükselen yeni projede özel kapalı otopark, fitness merkezi, açık yüzme havuzu ve güvenlik hizmetleri sunuluyor. Mesa Marmara, Adalar manzarası ile de dikkat çekiyor.

 

Mesa Marmara, lansman fiyatlarıyla satışta

 

Merkezi lokasyon
Mesa Marmara projesi, ulaşım kolaylıkları ve İstanbul'un cazibe merkezi olarak görülen Kartal sahilindeki konumuyla da yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. İstanbul trafiğini büyük ölçüde rahatlatması beklenen Yüksek Hızlı Tren hattının devreye  girmesiyle birlikte şehirler arası ulaşım için avantajlı bir konuma yükselecek olan Mesa Marmara, ayrıca Kadıköy-Kartal Metrosu Kartal Durağına 10 dakika, İDO Kartal İskelesi'ne ise 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyro. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20, Bağdat Caddesine ise 10 dakikalık mesafesiyle de dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Mesa
Proje Bilgisi: mesa marmara