Mesa Marmara Projesi Kartal'da Yükseliyor

Mesa Mesken Sanayii A.Ş imzasıyla hayata geçirilen Mesa Marmara projesi Kartal'da yükseliyor

Mesa Marmara Projesi Kartal'da Yükseliyor

Mesa Mesken Sanayii A.Ş imzasıyla hayata geçirilen Mesa Marmara projesi Kartal'da yükseliyor. 

Haziran 2017'de teslim edilmesi planlanan Mesa Marmara'da 105 adet daire bulunuyor. 3 bin 900 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Mesa Marmara 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Mesa Marmara projesinde daire alanları 96 metrekare ile 122 metrekare arasında değişiyor. 

Bağdat Caddesi'ne komşu konumda yer alan Mesa Marmara Kartal, Adalar'a karşı deniz manzarasına hakim bir konumda yükseliyor. Açık yüzme havuzu, güvenlik, adalar manzarası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, kapalı otopark gibi sosyal imkanların yer aldığı projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Kartal Mesa Marmara fiyatlarının ise 920 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede konut sahibi olmak isteyenlere peşin ve banka kredisi ile ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. 

20 katlı tek kuleden meydana gelen proje, Kadıköy - Kartal metrosunun Yakacık Durağı'na 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Mesa Marmara aynı zamanda İDO Kartal İskelesi'me 2, E-5'e 5, Sahiba Gökçen Havalimanı'na ise 20 dakika mesafede yer alıyor. 

Mesa Marmara Kartal daire alanları ise şöyle; 2+1 daireler 96 metrekare ile 111 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 122 metrekare olarak tasarlandı. Projenin dairelerinde ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor.

Mesa Marmara adres bilgisi : Tekel Caddesi. Eski Bostan Sokak. Kartal - İstanbul 

Mesa Marmara iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 9 366
Web adresi : www.mesamesken.com.tr
E-posta adresi : info@mesa.com.tr

Firma Bilgisi: Mesa Mesken Sanayii A.ş.
Proje Bilgisi: mesa marmara