MESA yönetimi değişiyor!

MESA, yapılan yeni atamalarla yönetimini daha da güçlü ve efektif hale getirdi

MESA yönetimi değişiyor!

MESA, yapılan yeni atamalarla yönetimini daha da güçlü ve efektif hale getirdi. MESA Yönetiminde Can Aynagöz, 2001 yılından bu yana sürdürdüğü Genel Müdürlük görevini 1 Eylül itibari ile Evren Ünver’e devrediyor. Can Aynagöz ve Evren Ünver, MESA Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürüyor olacaklar.

MESA yönetimi değişiyor!


Can Aynagöz kimdir?

1950 yılında Bolu, Mengen’de doğan Ahmet Can Aynagöz, 1973 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 1973 yılında Umut İnan Mimarlık Bürosu’nda büro şefi olarak meslek hayatına başlayan Aynagöz, askerlik görevi sonrasında, 1976 yılından itibaren Şevki Vanlı Mimarlık Bürosu’nda sırasıyla, büro şefi ve şirket ortağı görevlerini sürdürdü. Aynagöz daha sonra 1982 yılında Mesa Mesken Sanayii A.Ş. bünyesine katılarak Libya şantiyelerinde proje mimarı ve şantiye şefi olarak çalıştı. 

MESA yönetimi değişiyor!


Evren Ünver kimdir?

1971’de Ankara’da doğan Evren Ünver, Massachusetts Institute of Technology (MIT) Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü lisans ve yüksek lisans derecelerine sahip. Evren Ünver 2015 yılında ortak olduğu MESA Holding’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlendi.