MESA'dan Ankara film festivaline destek

MESA, Ankara Uluslararası Film Festivali'ne bu yıl da destek verme kararı aldı. Bu yıl 27. kez gerçekleştirilecek olan festival 8 Mayıs'a kadar sürecek

MESA'dan Ankara film festivaline destek

İnşaat ve konut sektörünün Türkiye'deki en önemli markalarından MESA; bu yıl 27. kez düzenlenen Ankara Uluslararası Film Festivali'ne yeniden destek verme kararı aldı. 8 Mayıs'a kadar devam edecek festivalin açılışında MESA Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz'e sponsorluk plaketi verildi.

MESA sinemaya desteğini sürdürüyor
Türkiye inşaat sektörünün en önemli markalarından MESA, bu yılki teması "Bakış ve Ses" olarak belirlenen 27. Ankara Film Festivali'ne geçen yıl olduğu gibi yeniden destek kararı aldı. Festival, insanların filme olduğu kadar mimari, müzik ve spor gibi farklı alanlardaki duruşunun da değerlendirildiği filmlerle yer verecek.

İlk etkinlikten günümüze dek, Ulusal Sinema'ya ve gelecek kuşaklarına yatırım yapmayı hedefleyen Ankara Uluslararası Film Festivali, Türk Sineması'nın geleceğini şekillendirecek yeni isimleri keşfetmeyi ve desteklemeyi hedefliyor.  Karikatür, Afiş Tasarımı, Film Öyküsü yarışması gibi sinema sanatını destekleyen diğer alanlarda teşvik edici olan festivalir aldıca illüstrasyon ve fotoğraftan ‘ video- art’ a kadar farklılaşan çeşitlilikte sergilere de ev sahipliği yapması bekleniyor. Diğer yandan festival çerçevesinde tarihten toplumbilime, kadın sorunlarından sektör sorunlarına kadar uzanan çeşitli alanlarda panel, çalıştay, konferanslar düzenleniyor ve bu alanlara teorik, akademik ve pratik katkı hedefleniyor. 

 

Firma Bilgisi: Mesa