Mesturkuaz Merter projesi!

Mesturkuaz Gayrimenkul tarafından Merter'de inşa edilecek olan yeni yaşam alanı için yasamburdabasliyor.com adresinden ön talep toplanıyor

Mesturkuaz Merter projesi!

Mesturkuaz Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme, İstanbul Avrupa Yakası'nın Merter semtinde yeni bir yaşam alanına imza atacak. Detayları henüz netlik kazanmayan projenin önümüzdeki günlerde görücüye çıkması bekleniyor. 

Merter Meydan AVM'nin arazi alanı üzerinde yükselecek olan Mesturkuaz Merter projesi için şu an ön talep toplanıyor. 21 katlı bloklar halinde tasarlanan proje, 44 bin 316 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak. 

2018 yılında teslimleri başlayacak olan Mesturkuaz Merter projesinde yaklaşık 380 adet daire ile 23 adet ticari birim yer alacak. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri olacak. 

Mesturkuaz Merter projesi nerede

İstanbul Avrupa Yakası'nın Göngören ilçesine bağlı Merter semtinde yer alıyor. E-5 karayolundan devam edildiğinde Güngören sapağına giriliyor, biraz ilerledikten sonra Efes Pilsen fabrikası ile Doğa Koleji geçiliyor ve Mesturkuaz Merter projesine ulaşılıyor. 

Firma Bilgisi: Mesturkuaz Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme
Proje Bilgisi: Mesturkuaz Merter