Meteor Balart Projesi!

Bursa Nilüfer'de yükselen Meteor Balart projesinin teslime kadar yüzde 20 oranında prim yapması bekleniyor

Meteor Balart Projesi!

Meteor İnşaat Bursa'da hayata geçirilen Meteor Balart projesi Bursa Nilüfer'de yer alıyor. Meteor Balart teslim tarihi olarak 2016 yılı Ağustos ayı planlanıyor. 

4 blokta 64 adet dairenin yer aldığı Meteor balart projesi 4 bin metrekare arazi alanı üzerinde kuruluyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilen Meteor Balart satılık daire alanları 178 metrekare ila 312 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Markalı konut projeleri ile dikkat çeken Balat Mahallesi'nde yükselen Meteor Balart Bursa projesi butik bir proje olarak tasarlandı. Projenin teslim tarihine kadar yüzde 20 oranında prim yapması bekleniyor. 

Meteor Balart projesinin ev sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar içerisinde; yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, süs havuzu, fitness merkezi ve güvenlik bulunuyor. 

Meteor Balart projesinde 2+1 daireler bahçe katına, 3+1 daireler ara katlara, 4+1 daireler ise dubleks daire olarak çatı katında yerleştirildi. Projede 2+1 daire alanları 100 metrekare, 3+1 daire alanları 149 metrekare, 4+1 daire alanları ise 235 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Ev sahibi olacakların banka kredisi kullanabildiği Meteor Balart fiyatları 279 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede en yüksek daire fiyatı 608 bin TL olarak belirlendi. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının ise 2+1 konutlarda 1.300 liradan başlaması bekleniyor. 

Projede site içerisinde çocukların rahat ve güvenli bir şekilde oynayabilmesi için araç trafiğine yer verilmesi. Havuzlar ise sitenin merkezi bir noktasına kurularak dairelerden izleme imkanı sunuldu. Böylelikle aileler havuza giren ya da dışarıda oynayan çocuklarını izleyebilecekler. 

"Meteor Balart Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Meteor Balart Projesi!

Meteor Balart Projesi!

Meteor Balart Projesi!

Meteor Balart Projesi!

Firma Bilgisi: Meteor Inşaat
Proje Bilgisi: Meteor Balart