Metrekare değil metreküp satılıyor

Nissa O2 Residence, konut sahiplerine 37. katta bile pencere açma lüksünü yaşatıyor

Metrekare değil metreküp satılıyor


Nissa İnşaat, gerçek çift cephe teknolojisini Nissa O2 Residence’da uyguladı. Çift cephe sistemi; daire cephelerinin 2 metre dışında beton kirişler önünde uygulanan ikinci bir cam cephe ile sağlanıyor. Tavandan yere kadar komple cam cephe olarak tasarlanan sistemde, kesintisiz gün ışığı ile aydınlık bir ortam yaratılıyor. Girişten itibaren tüm katlarda açılabilen camlar sayesinde, konut sahipleri her katta 24 saat oksijen dolu, sağlıklı nefes alma şansı elde ediyor.

Çift cephe sistemi ile konut sahipleri; her daireye özel tasarlanan, kat bahçeleri ve peyzaj balkonları ile dört mevsimi Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarası eşliğinde yaşama keyfine sahip oluyor. Sistem kar, yağmur gibi iklimsel faktör etkilerini azaltarak, daire cephelerini olumsuz hava şartlarından da koruyor.

Nissa İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Turgut Demiroğlu, “Nissa O2 Residence’da konut sahiplerine 24 saat oksijen vaat ediyoruz. biz Nissa O2 Residence’da metrekare değil metreküp satıyoruz. Konutlarımız tümüyle fark yaratıyor” dedi.

Dört bağımsız kule üzerinde 16 cephe ve 37 kattan oluşan Nissa O2 Residence’da toplam 230 konut bulunuyor.  Projenin sosyal yaşam alanları arasında ise; fitness, pilates, spa ve masaj olanakları ile spor kulübü, çocuk merkezi ve oyun alanları, açık teras alanı, özel restaurant, tenis-basketbol sahaları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, kapalıdan açığa özel olarak projelendirilen havuz birimleri sayılabilir.

Nissa O2 Residence hakkında ayrıntılı bilgi için www.nissaO2residence.com