Metrogarden AVM nerede?

Sur Yapı tarafından 400 milyon TL yatırım bedeli ile 80 bin metrekare alan üzerine konumlandırılan Metrogarden AVM Çekmeköy'de yer alıyor

Metrogarden AVM nerede?

Metrogarden AVM Sur Yapı tarafından Çekmeköy’de 2011 yılında inşa edilmeye başlandı. 80 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Metrogarden AVM projesi 400 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirildi. Metrogarden AVM açılışı 5 Eylül 2014 tarihinden gerçekleşmiş olup, konut blokları da satışlarına devam etmektedir.

Metrogarden AVM nerede?”sorusu sıklıkla karşılaşılan soruyken, bu soruya değinmeden önce Metrogarden AVM özelliklerinden bahsedelim. Metrogarden AVM toplam 147 adet mağazası ve sinema salonlarıyla hizmet vermeye başlamış olup, Metrogarden AVM içerisinde spor salonu, kafe ve restoran hizmetleri de bulunmaktadır.

Metrogarden AVM hakkında Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Metrogarden'in marka karması, hedef kitlesi, sosyal ve sportif donanımlarıyla her yaş grubunun ihtiyaçlarına cevap verecek niteliklere sahip olduğunu söyledi. Altan Elmas sözlerine şöyle devam etti:

Metrogarden’ın bölge halkının sosyo-kültürel yaşantısına büyük katkı sağlayacağına ve hayatlarını kolaylaştıracağına inanıyoruz. Sur Yapı olarak toplumumuzun yaşam kalitesini artıracak nitelikli projeler üretmeye devam edeceğiz.

Metrogarden AVM künyesi
Yatırımcı: Sur Yapı
Mimarı: Sur Yapı
İnşaat: Sur Yapı
Konumu: Çekmeköy
Başlangıç Tarihi: 2011 Mayıs
İnşaat Alanı: 55 bin 530 metrekare

Metrogarden AVM mağaza listesi
Toplam 147 adet mağazadan meydana gelen Metrogarden AVM mağazalarından bazıları şöyle:
Altınbaş
Bimeks
Kavsan
Mudo
Koton
Kemal Tanca
Greyder
Kavsan
LC Waikiki
Colin's
Mavi Jeans
Opmar Optik
Watsons
Penti
Kiğılı
Flo
Defacto
Ebebek

Metrogarden AVM nerede?
Metrogarden’ın yürüme mesafesinde bin, yakın çevresinde 5 bin villa ve 20 bini lüks 150 bin konut bulunuyor. 10 dakikalık araç mesafesinde ise 650 bin, 15 dakikalık araç mesafesinde 1 milyon 100 bin, 20 dakikalık araç mesafesinde ise 1,5 milyon kişi yaşıyor. 2015 yılında Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosunun açılmasıyla Necip Fazıl metro durağından direkt ulaşım sağlanacak Alışveriş Merkezi, alışveriş ve eğlence için herkese zengin seçenekler sunuyor.

Metrogarden AVM adres: Adres: Necip Fazıl Mh. Dudullu Yolu Üzeri, Mabeyn Caddesi, No: 3-a, Metrogarden Alışveriş Merkezi, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Metrogarden AVM iletişim bilgileri
Telefon Numarası 0216 508 2800 - 0216 556 0800

Proje Bilgisi: Metrogarden