Metrohome Suites Residence ön talep topluyor

Mayıs ayında satışa çıkacak olan Kameroğlu Metrohome Suites Residence ön talep topluyor

Metrohome Suites Residence ön talep topluyor

Mayıs ayında satışa çıkacak olan Kameroğlu Metrohome Suites Residence ön talep topluyor. Beylikdüzü'nde Bizimkent Sitesi'nin yanında 112 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede konut, rezidans, okul ve hastane yer alacak. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan projede 1500 adet konuta yer veriliyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Metrohome Suites Residence projesi Mayıs ayında satışa çıkacak. 

Metrohome Suites Residence fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Projede fiyatların ve ödeme seçeneklerinin satışa çıktığı zaman açıklanması bekleniyor. 

1500 adet konut ve 110 adet mağazadan meydana gelecek olan projenin 2,5-3 yılda tamamlanması planlanıyor. Projenin konut sahiplerine sunacağı sosyal alanlar içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve okul bulunuyor. 

Lansman öncesi avantajlardan yararlanmak isteyenler için ön talep toplayan Kameroğlu Metrohome Suites Residence projesinde internet sitesi üzerinde ön talep formu doldurabilirsiniz. Beylikdüzü merkezde hayata geçirilen proje E-5'e sınır konumu ve metrobüse olan 1 adım mesafesi ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

Firma Bilgisi: Kameroğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Metrohome Suites Residence