Metromall Eryaman Projesi

Metromall Eryaman projesi Söğüt İnşaat güvencesi ile Ankara Eryaman'da yükseliyor

Metromall Eryaman Projesi

Metromall Eryaman projesi Söğüt İnşaat güvencesi ile Ankara Eryaman'da yükseliyor. 49 bin 796 metrekare alan üzerinde inşa edilen Metromall Eryaman 699 adet daire ofis ve dükkandan meydana geliyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşan Metromall Residence daire büyüklükleri 62 ile 183 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimlerin 2017 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. 

Metromall Eryaman Projesi

Matromall Eryaman projesi daire sahiplerine avm, kapalı otopark, fitness merkezi, spa, açık otopark, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve Türk hamamı gibi ayrıcalıklar sunuyor. 

Ön satışların başladığı projede resmi satışların yakın bir tarihte başlaması bekleniyor. Metromall Eryaman fiyatlarının ise 283 bin liradan başlaması bekleniyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Metromall Eryaman'da detaylar için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

5 konut bloğunun yer aldığı ve Ankara Eryaman'da yükselen Metromall Eryaman projesi adres bilgisi şöyle; 30 Ağustos Mahallesi Dumlupınar Caddesi No: 2/A Eryaman - Ankara 

Metromall Eryaman projesi iletişim bilgileri
Telefon : 444 8 748
Web adresi : www.metromall.com.tr
e-posta : info@metromall.com.tr

Söğüt İnşaat Hakkında
1994 yılında İstanbul Büyükçekmece'de kurulan Söğüt İnşaat, kaliteli ve güvenli yapılar ile konut sektöründe emin adımlarla yoluna devam ediyor. Sektörde sürekli büyüyen Söğüt İnşaat projeleri ile de çıtayı her zaman en tepede tutmuştur. Söğüt İnşaat Yapı sektöründeki gelişmeleri yakında takip etmektedir. 
 

Firma Bilgisi: Söğüt Inşaat
Proje Bilgisi: Metromall Residence