Metromall Residence projesinde ön satışlar devam ediyor!

Söğüt İnşaat'ın Ankara Eryaman'da inşa ettiği Metromall Residence projesinde ön satışlar devam ediyor

Metromall Residence projesinde ön satışlar devam ediyor!

Söğüt İnşaat'ın Ankara Eryaman'da inşa ettiği Metromall Residence projesinde ön satışlar devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşan projede 699 adet daire, dükkan ve ofis yer alıyor. 

Metromall Residence satılık daire büyüklükleri 62 ila 183 metrekare olarak veriliyor. Projede teslimler ise 2017 yılında yapılacak. 220 bin metrekare kapalı alana sahip olan alışveriş merkezinin de yer alacağı Metromall Residence projesi 5 konut bloğundan oluşuyor. 

Metromall Residence fiyatlarının 283 bin liradan başlaması bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunulıuyor. Metromall Residence projesinde resmi satışların yakında başlaması bekleniyor. 

Metromall Residence projesinde ön satışlar devam ediyor!

Açık otopark, fitness, avm, kapalı otopark, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, sauna, spa ve kameralı güvenlik gibi imkanların yer aldığı Metromall Residence dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Projenin kapalı alışveriş merkezinde 198 adet mağaza yer alıyor. Projenin bir bloğunda ise 1+1 home ofisler bulunuyor Lansman öncesi satışların devam ettiği Metromall Residence ile ilgili detaylı bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Metromall Residence adres bilgisi : 30 Ağustos Mahallesi Dumlupınar Caddesi No: 2/A Eryaman - Ankara 

Metromall Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 8 748 
Web adresi : www.metromall.com.tr
E-posta adresi : info@metromall.com.tr

Firma Bilgisi: Söğüt Inşaat
Proje Bilgisi: Metromall Residence