Metropol İstanbul adres bilgileri

Metropol İstanbul adres bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Metropol İstanbul adres bilgileri

Metropol İstanbul adres bilgilerine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Metropol İstanbul Ataşehir bir rezidans, bir home ofis ve ana kule olmak üzere 3 kuleden oluşuyor. Varyap ile GAP İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Metropol İstanbul projesi 800 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 1,5 milyar TL yatırım değerine sahip olan Metropol İstanbul rezidans daireler 140 metre ve 27 katlı olan B blokta yer alıyor. 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Metropol İstanbul satılık daire büyüklükleri ise 44 metrekare ile 258 metrekare arasında değişiyor.

Metropol İstanbul projesi özellikleri de şöyle: Depo/kiler, duşakabin, çelik kapı, küvet, alarm sistemi, teras, balkon, ebeveyn banyosu, bahçe. Metropol İstanbul projesinin bina özellikleri şöyle: Asansör, yangın söndürme sistemi, teknik oda, resepsiyon, yangın merpeni, çelik su deposu, teras bahçeleri, acil anons sistemi, depo/kiler.

Metropol İstanbul konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı da sunuyor. Bunlar arasında açık yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, okul, restoran, sauna, sinema, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Metropol İstanbul nerede?
Metropol İstanbul, Doğu Ataşehir merkezde, Ataşehir Bulvarı, Ata Çarşı'nın tam karşısında yer alıyor. Metropol İstanbul projesine toplu taşıma araçları ile gidilebiliyor.

Metropol İstanbul adres bilgileri: Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Ata Blokları karşısı Ataşehir İSTANBUL

Metropol İstanbul İletişim Bilgileri
Telefon : 444 82 92
Web : http://www.metropolistanbul.com/

 

Proje Bilgisi: Metropol Istanbul