Metropol İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Varyap ile Gap İnşaat ortaklığında Ataşehir'de inşa edilmekte olan Metropol İstanbul projesinde teslimler ne zaman yapılacak?

Metropol İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Metropol İstanbul projesi yeni kurulacak finans merkezi ile artık dünyanın finans kalbini tutacak olan İstanbul Ataşehir’de hayata geçiriliyor.

Metropol İstanbul ne zaman teslim edilecek?
Varyap ile Gap İnşaat ortaklığında inşa edilen ve dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in de daire satın aldığı Metropol İstanbul projesinde geç teslim gündeme gelmişti. Toplam 1381 dairenin yer aldığı projede B ve C blok 2015 yılının Haziran ayı ile Aralık ayı arasında, A bloğunun ise 2016 yılı sonunda teslim edilecek. Tamamlandığında 250 metre uzunluğa sahip olacak kulesiyle dikkat çeken Metropol İstanbul'da konut, ofis, AVM ve sosyal donatılar yer alıyor.

Metropol İstanbul bir rezidans, bir home ofis, ve ana kule olmak üzere toplam 3 kule ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olacak alışveriş ve yaşam merkezinden oluşan karma bir projedir. Proje, yeni Finans Merkezi’nin ana elemanlarından birini oluşturuyor. Projede Avrupa’nın en yüksek binalarından biri olacak kule, lüks alışverişi yeni boyutlara taşıyan 400 metrelik “Catwalks” caddesi, home-office konsepti ve 16 salonluk dev sinema kompleksi bulunuyor. 
birçok uluslararası başarının altında imzası olan RMJM’nin tasarladığı Metropol İstanbul projesinin mühendislik çalışmalarını da olan HYDER üstlendi.
Metropol İstanbul tamamlandığında, Avrupa’nın en yüksek yapılarından biri olacak kule, r400 metrelik uzunluğuyla İstanbul’un en moda alışveriş caddesini içinde barındıran şehrin en büyük ve prestijli alışveriş ve yaşam merkezi, 17 salonu ile Anadolu Yakası’nın en büyük sinema salonu Metropol İstanbul içerisinde yer alacak.

Metropol İstanbul’da fiyatlar
Metropol İstanbul’da fiyatlar ise 396 bin liradan başlangıç gösteriyor. Akbank, Halkbank, Vakıfbak, İNG Bank, Denizbank, TEB gibi bankalarla anlaşması bulunan projenin fiyatları ve ödeme planları hakkında bilgi satış ofisinden alıbabilir.

 

Metropol İstanbul Satış Ofisi
Ataşehir Bulvarı Ata Çarşı karşısı Türk Telekom ve Ataşehir İlçe Emniyet Müd. Yanı
Tel: 0216 455 68 73- 455 66 13- 455 66 03- 455 13 31 – 455 76 79


 

Proje Bilgisi: Metropol Istanbul