Metropol İstanbul nerede?

Metropol İStabul nerede? Detayları haberimizde. Metropol İstanbul Varyap ile GAp İnşaat ortaklığı ile Ataşehir'de yükseliyor

Metropol İstanbul nerede?

Metropol İstanbul nerede? Detayları haberimizde. Metropol İstanbul Varyap ile GAp İnşaat ortaklığı ile Ataşehir'de yükseliyor. Metropol İstanbul nerede? Detayları haberimizde. Metropol İstanbul Varyap ile Gap İnşaat ortaklığı ile Ataşehir'de yükseliyor. Metropol İstanbul projesinde toplam 1381 daire yer alıyor. Projede B ve C blok 2015 yılı Haziran ayı ile Aralık ayı arasında, A bloğunun ise 2016 yılı sonu teslim edilmesi planlanıyor. Metropol İstanbul tamamlandığında 250 metre uzunluğa sahip olacak.

Metropol İstanbul bir rezidans, bir home ofis ve ana kule olmak üzere 3 kuleden oluşacak. Proje'de Avrupa'nın en yüksek binalarından biri olacak kule, 400 metrelik'Catwalks' caddesi, home ofis kon septi ve 16 salonluk dev sinema kompleksi sunuyor.

Metropol İstanbu projesini RMJM tasarladı. Projenin mühendislik çalışmalarını ise HYDER üstlendi.

Metropol İstanbul nerede?
Metropol İstanbul, Doğu Ataşehir merkezde, Ataşehir Bulvarı, Ata Çarşı'nın tam karşısında yer alıyor. Metropol İstanbul projesine toplu taşıma araçları ile gidilebiliyor.

metropol istanbul nerede

Metropol İstanbul İletişim Bilgileri
Adres : Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Ata Blokları karşısı Ataşehir İSTANBUL
Telefon : 444 82 92
Web : http://www.metropolistanbul.com/

Proje Bilgisi: Metropol Istanbul