Metropol İstanbul sponsor olursa

Ataşehir Finans Merkezi’nde yükselen Metropol İstanbul, "Bozkırdan Saraya Türk Mutfağının Hikayesi" organizasyonunun ana sponsoru oldu

Metropol İstanbul sponsor olursa

17 Ocak 2013 / emlakwebtv
250 metre uzunluğuyla Avrupa’nın en yüksek binalarından biri olacak kulesi, rezidans blokları ve lüks bir alışveriş caddesinden oluşan Metropol İstanbul, Türk kahvesi kültürünü yaşayan bir değer haline getirmeyi hedefleyen Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği’nin “Bozkırdan Saraya Türk Mutfağının Hikayesi” adlı organizasyonunun ana sponsoru oldu. 14 Ocak 2013 Pazartesi günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen organizasyonda desteklerinden dolayı Metropol İstanbul projesine plaket verildi. Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği Başkanı Merve Gürsel tarafından takdim edilen plaketi Metropol İstanbul projesi adına Hande Taçyıldız teslim aldı.

Organizasyona Feryal Gülman, Demet Sabancı Çetindoğan, Arzu Sabancı, Revna Demirören, Dilek Türker, Gizem Tatlıcı, Sitare Akdilek, Ayşegül Toplusoy, Burcu Hanif, Neval Güler, Çiğdem Kamer, Banu Çarmıklı, Roksi Garih, Sevim Uyar ve Aslıhan Abacı gibi iş ve cemiyet dünyasından birçok önemli ismin yanısıra Varyap-Gap İnşaat Ortak Girişimi’ni temsilen Hande Taçyıldız ve Selma Varlıbaş Günçe katıldı.

Bozkırdan Saraya Türk Mutfağının Hikayesi etkinliği öncesinde konsolos eşlerinden oluşan özel katılımcı grubuna ise Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Osman Serim tarafından Türk Kahvesi ve Çay Deneyimi ile ilgili özel bir sunum yapıldı. Toplantıya konsolos eşlerinin yanı sıra grubun başkanlığını yapan Jan Kilner’de katıldı.

Etkinlikte ayrıca birbirinden değerli markaların yer aldığı piyango çekilişi de düzenlendi. Konferansın ana sponsoru olun Metropol İstanbul, organizasyona özel olarak tüm katılımcılara indirim kuponu hediye etti. Davete katılanlar özel gruplar halinde düzenlenen proje sunumlarında Metropol İstanbul’la ilgili bilgi alırken sergilenen makette davetliler tarafından yoğun ilgi gördü. Konferansta düzenlenen özel piyangoda ise 1 kişiye çekilişin büyük ikramiyesi olan Metropol İstanbul’dan yüzde 20’lik indirim hediye edildi.

 

Proje Bilgisi: Metropol Istanbul