Metsan Nexus adres bilgileri

Kartal Metsan Nexus Hürriyet Mahallesi'nde yer alıyor

Metsan Nexus adres bilgileri

560 milyon lira yatırım bedeliyle hayata geçirilen Metsan Nexus’da 439 adet daire yer alıyor. Kartal’da konumlandırılan Metsan Nexus projesi Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığında yapılıyor. Metsan Nexus mimari tasarımları da Daniel Libeskind ve Cemalettin Satoğlu tarafından gerçekleşiyor. 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kuleden meydana gelen Metsan Nexus Kartal teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Metsan Nexus özellikleri
-Açık havuz,
-Basketbol sahası,
-Fitness merkezi,
-36. kattaki Rooftop Teras,
-19. kattaki Harmoni Teras,
-Sky Lounge kış bahçesi,
-Kapalı çocuk oyun alanı,
-Cep sineması,
-Sosyal aktivite odası,
-Golf simülasyon odası,
-15. squash kortu

Metsan Nexus nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Metsan İnşaat tarafından hayata geçirilen Metsan Nexus projesi Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direk bağlantılı, E-5 Karayolu’nun üzerinde yer alıyor.

Metsan Nexus adres bilgileri: Hürriyet Mahallesi, Erler Sokak No:5 Yakacık, Kartal - İstanbul

Metsan Nexus nasıl gidilir?
Metsan Nexus’un hemen yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi sayesinde projeden Caddebostan-Pendik sahil yoluna gidiş 5 dakikadan kısa sürüyor. Metsan Nexus, City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat kolaylığı açısından da Metsan Nexus’un önemli avantajları bulunuyor; proje İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik-Yalova İskelesi’ne 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Metsan Nexus iletişim bilgileri
Telefon: 444 4 704
Web Adresi: www.metsannexus.com

Proje Bilgisi: Metsan Nexus