Metsan Nexus fiyatlar

Metsan Nexus fiyatlar 170 bin TL'den başlıyor

Metsan Nexus fiyatlar

emlakwebtv
Metsan İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Metsan Nexus projesi, üç etaptan oluşuyor. Toplam 430 dairenin yer alacağı projenin ilk etabında 430 konut, ikinci etabında otel, ofis ve ticari alanlar, üçüncü etabında ise yine konut, park ve sosyal alanlar bulunuyor.

Metsan Nexus fiyatlar 170 bin TL'den başlıyor
Şık ve modern yaşamı yansıtan ayrıcalıklar sunmayı hedefleyen Metsan Nexus'ta konut fiyatları 170 bin TL'den başlıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler için esnek ödeme planları sunuluyor. Projede, minimum yüzde 5 peşinatla, çok farklı bütçe planlarına hitap eden, 120 aya varan vadelerle ödeme yapılabiliyor.

Metsan Nexus projesi konum olarak da dikkat çekici
Deniz ve ada manzaralı 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kuleden oluşan Metsan Nexus'un ilk etabında; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’un yıldızı parlayan ilçesi Kartal’da yükselen proje,City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Lobisinden başlayarak tüm ortak alanlarında, şık ve modern yaşamı yansıtan ayrıcalıklar sunmayı hedefleyen Metsan Nexus'ta;açık havuz, basketbol sahası, fitness merkezi gibi sosyal alanların yanısıra mağaza, kafe ve restoranlara yer veriliyor.

Metsan Nexus hakkında detaylı bilgi için: www.metsan.com

Proje Bilgisi: Metsan Nexus