Metsan Nexus fiyatları

Mimar Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Metsan Nexus daire fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Metsan Nexus fiyatları

Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığında, Kartal'da gerçekleşecek olan Metsan Nexus, tüm etapları tamamlandığında, konut ve rezidans gibi yaşam alanlarından alışveriş merkezi, ofis, otel ve parklardan oluşan büyük bir kompleks haline gelecek. 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel bir kuleden oluşan Metsan Nexus, studyo tipi dairelerden, 6+1 dairelere kadar çeşitli daire seçenekleri sunuyor. 15. katta açık havada squash keyfinden, 19. katta Harmoni Teras keyfine, 36.katta adalar manzaralı Rooftop Teras'tan, size özel cep sinemasına lüksü standarta dönüştürecek ayrıcalıkları ile sizi kendisine hayran bırakacak.

Metsan Nexus fiyatları
Metsan Nexus'ta fiyatlar daire seçeneklerine göre değişiyor. 1+1 360 bin 592 TL ile 492 bin 608 TL, 2+1 588 bin 358 TL ile 789 bin 137 TL, Bahçeli dubleksler, 793 bin 948 TL ile 861 bin 746 TL, 3+1 1 milyon 60 bin 753 TL ile 1 milyon 70 bin 801 TL arasında.

Metsan Nexus nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Metsan İnşaat tarafından hayata geçirilen Metsan Nexus projesi Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direk bağlantılı, E-5 Karayolu'nun üzerinde yer alıyor.Metsan Nexus'un hemen yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi sayesinde projeden Caddebostan-Pendik sahil yoluna gidiş 5 dakikadan kısa sürüyor. Metsan Nexus, City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat kolaylığı açısından da Metsan Nexus'un önemli avantajları bulunuyor. Metro istasyonunun çıkışında yer alacak olan Metsan Nexus aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede, E-5'in üstünde, E-6'ya ve sahil yoluna 5 dakika mesafede bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun ve zemin etüdü yapılmış olan Metsan Nexus Kartal projesinin Aralık 2015'te teslim edilmesi hedefleniyor.

Metsan Nexus İletişim bilgileri
Adres : Hürriyet Mahallesi, Erler Sokak No:5 Yakacık, Kartal - İstanbul
Telefon: 444 4 704
Web Adresi: www.metsannexus.com

Proje Bilgisi: Metsan Nexus