Metsan Nexus ne zaman teslim edilecek?

Metsan Nexus ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtı haberimizin detaylarında yer alıyor

Metsan Nexus ne zaman teslim edilecek?

Metsan Nexus ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 24 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Metsan Nexus toplam 439 adet daireden meydana geliyor. Metsan Nexus satılık daire büyüklükleri 51 ila 330 metrekare arasında değişiyor. 

Metsan Nexsus ayrıcalıkları içerisinde fitness merkezi, havuz, açık ve kapalı çocuk parkı, cep sineması, golf simülasyon odası, tenis kortu, restoran, kafe, yürüyüş parkuru, AVM gibi sosyal alanlar bulunmaktadır.

Metsan Nexus ne zaman teslim edilecek?
Metsan Nexus teslimlerinin 2015 yılının sonlarında yapılması planlanıyor. 

Metsan Nexus fiyatları
Metsan Nexus fiyat bilgileri ve Metsan Nexus ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Metsan Nexus nerede?
Metsan Nexus konutları metro istasyonunun hemen yanında inşa edilmektedir. Kadıköy-Kartal metrosunun hemen çıkışında Yakacık istasyonunun direk çıkışındadır. Metsan Nexus E5'in kenarında, TEM Otoyolu'na 5 dakikalık mesafededir ve Adnan Kahveci üst geçidinin hemen bitimindedir. Sabiha Gökçen Havalimanı' na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik- Yalova İskelesi' ne 5 dakika uzaklıktadır.

Metsan Nexus adres : Hürriyet Mah. Erler Sk. No: 5 Yakacık, Kartal/İstanbul
Metsan Nexus iletişim
Telefon: 44 44 704

Proje Bilgisi: Metsan Nexus