Metsan Nexus ödeme planı güncellendi

Metsan Nexus ödemelerinde indirim sunmakla beraber peşinat almıyor ve konut bedelinin yüzde 50'sini teslimatta talep ediyor

Metsan Nexus ödeme planı güncellendi

Metsan Nexus Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. 439 adet konuttan meydana gelen Metsan Nexus Kartal’da yer alıyor. Daniel Libeskind ve Cemalettin Satoğlu tarafından tasarlanan Metsan Nexus 24 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Metsan Nexus teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Satışların devam ettiği Metsan Nexus projesinde mağaza, kafe ve restoranlar da bulunuyor. 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kuleden meydana gelen Metsan Nexus Kartal projesi konut sahiplerine açık havuz, basketbol sahası, fitness merkezi, 36. kattaki Rooftop Teras, 19. kattaki Harmoni Teras ve Sky Lounge kış bahçesi, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, büyükler için sosyal aktivite odası, golf simülasyon odası, 15. katta açık havada konumlanacak olan squash kortu gibi sosyal donatılar sunuyor.

Metsan Nexus

560 milyon liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilen Metsan Nexus stüdyo tipi dairelerden, 6+1 dairelere kadar çeşitli daire seçeneklerinden meydana geliyor. Metsan Nexus ödeme planı kapsamında konut bedelinin yüzde 50’si teslimde ödenebiliyor. Yüzde 5 bindirim imkanının yer aldığı Metsan Nexus ödemelerinde peşinat da alınmıyor.

Metsan Nexus

Metsan Nexus nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Metsan İnşaat tarafından hayata geçirilen Metsan Nexus projesi Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direk bağlantılı, E-5 Karayolu’nun üzerinde yer alıyor.

Metsan Nexus nasıl gidilir?
Metsan Nexus’un hemen yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi sayesinde projeden Caddebostan-Pendik sahil yoluna gidiş 5 dakikadan kısa sürüyor. Metsan Nexus, City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat kolaylığı açısından da Metsan Nexus’un önemli avantajları bulunuyor; proje İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik-Yalova İskelesi’ne 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Metsan Nexus iletişim bilgileri
Adres: Hürriyet Mahallesi, Erler Sokak No:5 Yakacık, Kartal - İstanbul
Telefon: 444 4 704
Web Adresi: www.metsannexus.com

Proje Bilgisi: Metsan Nexus