Metsan Nexus teslim tarihi!

Metsan Nexus Metsan İnşaat tarafından Kartal da hayata geçirilen bir projedir

Metsan Nexus teslim tarihi!

Metsan Nexus Metsan İnşaat tarafından Kartal da hayata geçirilen bir projedir. Farklı mimarisiyle dikkat çeken Metsan Nexus' un birinci etabındaki daireler deniz ve adalar manzaralıdır. 24.000 m2 alan üzerine inşa edilecek olan Metsan Nexus 439 daireden oluşmaktadır. Stüdyo tipi daire, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde birçok daire tipi mevcuttur. Dairelerin büyüklükleri 51 m2 ile 330 m2 arasındadır.

Metsan Nexus teslim tarihi
3 etaptan oluşan Metsan Nexus'un teslimat tarihi Aralık 2015 olarak planlanmaktadır.

Metsan Nexus özellikleri
Metsan Nexus da; fitness merkezi, havuz, açık ve kapalı çocuk parkı, cep sineması, golf simülasyon odası, tenis kortu, restoran, kafe, yürüyüş parkuru, AVM gibi sosyal alanlar bulunmaktadır. Metsan Nexus da 36. katta Rooftop Teras, 19. katta Harmoni Teras ve Sky Lounge kış bahçesiyle manzaranın tadı çıkarılabilecek ve komşularla hoş vakit geçirilebilecek alanlardır. 120 m2 büyüklüğündeki davet odasında doğum günü, özel kutlamalar davetler gibi organizasyonlar düzenlenebilir. Kütüphane ve dinlenme odası mevcuttur. Stüdyo ve 1+1 dairelerde yer kaybının olmasını istemeyenler çamaşırhaneleri kullanabilirler.

Metsan Nexus konumu
Metsan Nexus konutları metro istasyonunun hemen yanında inşa edilmektedir. Kadıköy-Kartal metrosunun hemen çıkışında Yakacık istasyonunun direk çıkışındadır. Metsan Nexus E5'in kenarında, TEM Otoyolu'na 5 dakikalık mesafededir ve Adnan Kahveci üst geçidinin hemen bitimindedir. Sabiha Gökçen Havalimanı' na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik- Yalova İskelesi' ne 5 dakika uzaklıktadır.

Metsan Nexus ödeme bilgisi
Metsan Nexus projesindeki evler için banka kredisi kullanılabiliyor.

Metsan Nexus adres ve iletişim Bilgileri
Adres: Hürriyet Mah. Erler Sk. No: 5 Yakacık, Kartal/İstanbul
Telefon: 44 44 704

 

Proje Bilgisi: Metsan Nexus