Metsan Nexus yol tarifi

Metsan Nexus yol tarifine haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz

Metsan Nexus yol tarifi

Metsan Nexus projesi Kartal'da yer alıyor. Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Metsan Nexus'ta alışveriş merkezi, ofis, otel ve parklar bulunuyor. 36 katlı 2 bina ve 19 katlı dairesel kule şeklinde tasarlanan Metsan Nexus projesi stüdyodan 6+1'e kadar daire tiplerinden meydana geliyor.

Metsan Nexus yol tarifini vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 15. katta açık havada squash keyfinden, 19. katta Harmoni Teras keyfine, 36.katta adalar manzaralı Rooftop Terasın yer aldığı Metsan Nexus projesi özellikleriyle dikkat çekiyor. Metsan Nexus satılık daire sahiplerine açık havuz, basketbol sahası, fitness merkezi gibi imkanlar sunarken, projede yer alan diğer özellikler de kapalı çocuk oyun alanları, cep sineması, aktivite odası, golf, squash kortu.

Metsan Nexus yol tarifi
İstanbul Anadolu Yakasında Metsan İnşaat tarafından hayata geçirilen Metsan Nexus projesi Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direk bağlantılı, E-5 Karayolu'nun üzerinde yer alıyor.Metsan Nexus'un hemen yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi sayesinde projeden Caddebostan-Pendik sahil yoluna gidiş 5 dakikadan kısa sürüyor. Metsan Nexus, City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat kolaylığı açısından da Metsan Nexus'un önemli avantajları bulunuyor. Metro istasyonunun çıkışında yer alacak olan Metsan Nexus aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede, E-5'in üstünde, E-6'ya ve sahil yoluna 5 dakika mesafede bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun ve zemin etüdü yapılmış olan Metsan Nexus Kartal projesinin Aralık 2015'te teslim edilmesi hedefleniyor.

Metsan Nexus İletişim bilgileri
Adres : Hürriyet Mahallesi, Erler Sokak No:5 Yakacık, Kartal - İstanbul
Telefon: 444 4 704
Web Adresi: www.metsannexus.com

 

Proje Bilgisi: Metsan Nexus