Metsan Nexus yol tarifi

Metsan Nexus yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Metsan Nexus yol tarifi

Metsan Nexus Kartal’da Metsan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Stüdyo tipi daire, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanan Metsan Nexus satılık daire büyüklükleri 51 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiyor.

Metsan Nexus 24 bin metrekare alan üzerinde toplam 439 adet daireden meydana geliyor. Metsan Nexus teslimlerinin 2015 Aralık ayında yapılması planlanıyor. 3 etap şeklinde inşa edilen Metsan Nexus projesi satılık daire sahiplerine fitness merkezi, havuz, açık ve kapalı çocuk parkı, cep sineması, golf simülasyon odası, tenis kortu, restoran, kafe, yürüyüş parkuru, AVM gibi sosyal alanlar sunuyor.  Metsan Nexus 36. katta Rooftop Teras, 19. katta Harmoni Teras ve Sky Lounge kış bahçesiyle manzaranın tadı çıkarılabilecek ve komşularla hoş vakit geçirilebilecek alanlardır.

Metsan Nexus yol tarifi
Kartal Metsan Nexus konutları metro istasyonunun hemen yanında inşa edilmektedir. Kadıköy-Kartal metrosunun hemen çıkışında Yakacık istasyonunun direk çıkışındadır. Metsan Nexus E5'in kenarında, TEM Otoyolu'na 5 dakikalık mesafededir ve Adnan Kahveci üst geçidinin hemen bitimindedir. Sabiha Gökçen Havalimanı' na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik- Yalova İskelesi' ne 5 dakika uzaklıktadır.

Metsan Nexus adres bilgileri: Hürriyet Mah. Erler Sk. No: 5 Yakacık, Kartal/İstanbul

Metsan Nexus iletişim Bilgileri
Telefon: 44 44 704

Proje Bilgisi: Metsan Nexus