Mevsim İstanbul projesinde yazın son fırsatları

Kağıthane'de hayata geçirilen Mevsim İstanbul projesinde yazın son fırsat kampanyasına girildi. Projede metrekare fiyatları 5.700 TL'den başlıyor

Mevsim İstanbul projesinde yazın son fırsatları

İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen Mevsim İstanbul projesinde yazın son fırsat dönemine start verildi. Sarılar İnşaat tarafından inşa edilen projede başlangıç fiyatı 5.700 TL olarak belirlendi. 

Mevsim İstanbul'da teslimler Eylül 2018'de

Sarılar İnşaat Kağıthane'de hayata geçirdiği Mevsim İstanbul projesinde 5.700 TL'den başlayan metrekare fiyatları içeren yeni kampanyasının duyurusunu yaptı. Kaba inşaat çalışmalarının devam ettiği Mevsim İstanbul'da teslimlerin Eylül 2018 tarihinde tamamlanacağı açıklandı. Diğer taraftan bölgenin en prestijli projelerinden biri olarak gösterilen Mevsim İstanbul'da özel ödeme seçenekleri de hazırlandı. Yatırımcının ilgisinin artmasına vesile olan ödeme koşulları ile yüzde 1 peşinat ve 120 aya kadar banka kredili ödeme seçenekleri de sunulacak. Diğer taraftan yüzde 25 peşinata, şirket bünyesinde hazırlanan 36 ay vadeli ödeme seçenekleri de hazırlandı. 

Mevsim İstanbul projesi

Aile odaklı olarak geliştirilen Mevsim İstanbul projesi, geniş ve ferah yaşam alanlarının ön plana çıkartıldığı bir proje niteliği taşıyor. Aynıkat sayısına sahip 3 blok şeklinde inşa edilen proje yaklaşık 6 bin 972 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. 3.500 metrekarelik peyzaj alanı içeren proje Belgrad Ormanı manzaralı 30 loft daire ve 4 ticari ünite ile birlikte toplam 187 konuttan oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden oluşan projede tavan yükseklikleri ise 2.95 metre olarak tasarlandı. Projede yer alan sosyal alanlar içinde ; kapalı yüzme havuzu, süs havuzları,  her daireye ait özel otopark, misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı, çocuk oyun odası ve oyun bahçesi, mini basketbol sahası, mini futbol sahası, squash, game center, sinema odası, fitness center ( Bay-Bayan ), sauna ( Bay-Bayan ), Bilardo-masa tenisi- dart salonu, 2 adet davet ve organizasyon odası, toplantı odası, mescit ve 7/24 güvenlik hizmeti de yer alıyor. Diğer taraftan proje kapsamında, her daireye 3 metrekare büyüklüğünde bir depo tahsis edilirken, her blokun üs katında da toplam 400 metrekare büyüklüğünde açık seyir teraslarına yer verilecek. 

Mevsim İstanbul projesi nerede?

İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen Mevsim İstanbul, TEM Otoyolu'nun yanı başında yükseliyor. 2023 yılında teslim edilmesi hedeflenen 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Metro Durağı'na 500 metre uzaklıkta bulunan Mevsim İstanbul'da teslimler Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. 

Firma Bilgisi: sarılar inşaat
Proje Bilgisi: mevsim istanbul