Meydan Ardıçlı ikinci etap dükkanları satışta

Özyurtlar ve Bahaş Ortak Girişimi ile Esenyurt'ta hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinde ikinci etap dükkanları satışa sunuldu

Meydan Ardıçlı ikinci etap dükkanları satışta

Özyurtlar-Bahaş Ortak girişimi tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Meydan Ardıçlı projesinin ilk etap ticari alanlarının ardından, gelen yoğun talep üzerine ikinci etap dükkanları da satışa sunuldu. Meydan Ardıçlı projesinin ilk etabında bulunan ticari alanların tamamı kısa sürede sahiperini bulmuştu. Meydan Ardıçlı projesinde, büyüklükleri 100 metrekare ile 2 bin metrekare arasıda değişen 50 dükkan bulunuyor. Dükkanların metrekare fiyatları ise 5 bin TL'den balayacak şekilde planlandı. 

Meydan Ardıçlı'nın ikinci etap dükkanları satışta

Bahaş Holding ile Özyurtlar tarafından hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesine konut yatırımcısının ilgisi her geçen gün büyüyor. Esenyurt'ta inşa edilen Meydan Ardıçlı'da ilk etap dükkanlarının satışının tamamlanmasının ardından yoğun ilgi üzerine ikinci etap dükkanları da satışa sunuldu. Projeye gösterilen ilginin yoğunluğu sebebiyle ikinci etap satışlarına başlama kararı aldıklarını söyleyen Özyurtlar Holding-Bahaş Holding Ortak Girişim Eş Başkanı Tamer Özyurt, projede hem geçmişin estetiğini hem de modern çizgileri bir arada sunduklarını dile getirdi. 

 

Meydan Ardıçlı ikinci etap dükkanları satışta

 

50 adet dükkan satışta

Meydan Ardıçlı projesinin taşıdığı yüksek prim potansiyeline de dikkat çeken Tamer Özyurt, ilk etaptakı 30 dükkanın bütününü kısa sürede satıldığını söyledi Özyurt: "50 adetten oluşan, ikinci etap dükkanları satışa çıkarmış bulunuyoruz. Geri kalan 46 adet ticari ünitenin de kiralanması planlanıyor. Bu dükkanların büyüklükleri 100 ila 2 bin metrekare arasında değişirken, metrekare fiyatları da 5 bin TL’den başlıyor." dedi. 

Meydan Ardıçlı projesi

İstanbul Eenyurt'ta ulaşım akslarının merkezinde yer alan Meydan Ardıçlı projesinin yatırım değerine dikkat çeken Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır, projenin içinde yer alan metronun Ardıçlı İstasyonu ile ulaşım sorununu kökten çözdüğünü söyledi. Bahadır, sosyal yaşamın oldukça hareketli olduğu bu bölgede proje sakinlerinin hayatın dinamik temposunu yaşarkan evlerinden uzaklaşmayacaklarını belirterek: "Meydan Ardıçlı’nın kalbi olarak görülen meydanlar, kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı daha da zenginleştirecek. Öte yandan projemizin Doğan Araslı Caddesi üzerinde yer alması, TEM bağlantısı ve metro durağına komşu olması dükkanlarımızı daha da değerli hale getiriyor" dedi. 

 

Meydan Ardıçlı ikinci etap dükkanları satışta

 

545 milyon TL'lik yatırım

Doğan Araslı Bulvarı üzerinde inşa edilen Meydan Ardıçlı projesi toplam 1.683 konut ve toplam 125 ticari üniteden oluşuyor. 545 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilen projede 5 ayrı daire tipi ile farklı yaşam profillerine hitap edecek yaşam alanları oluşturuldu. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3.5+1 ve 4.5 +1 olmak üzere 5 ayrı daire seçeneği bulunuyor. Projenin teslimlerinin ise 2019 yılında gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

Meydan Ardıçlı projesi nerede?

Yeni hizmete açılan İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi'ne 200 metre, TEM Otoyolu'na ise 850 metre uzaklıkta bulunan Meydan Ardıçlı, Esenyurt İlköğretim Okulu'na ise 320 metre mesafede konumlanıyor. Proje alışveriş noktalarına ise yürüme mesafesinde konumlanırken, toplu ulaşım akslarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar İnşaat - Bahaş Holding
Proje Bilgisi: Meydan Ardıçlı