Meydan AVM Survivor Kids!

Meydan İstanbul AVM Türkiye’de ilk defa çocukların eğlenerek yarışacakları cesaret, özgüven ve farkındalıklarının geliştirileceği dev bir organizasyona imza atılıyor

Meydan AVM Survivor Kids!

21 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Meydan İstanbul AVM’nin etkinlik meydanında 450 m2 lik bir alana kurulan, tamamen doğal malzemelerden oluşan Survivor Parkurunda 7-11 yaş arasındaki tüm çocuklarımız ücretsiz katılarak yarışacaklar. Aktivitenin organizatörlüğünü İstanbulkamp, koordinatörlüğünü Emekli Sat Komandosu ve Dünya Rekortmeni Namık Ekin, Ana Sponsorluğunu ise n11.com gerçekleştirmektedir.

Doğaya verdiği önem ve aldığı ödüllerle İstanbul’daki diğer AVM’lerden ayrılan Meydan İstanbul AVM; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Emekli Sat Komandosu ve Dünya Rekortmeni Namık Ekin’in katılımıyla, bilgisayarlardan, tabletlerden, yapay alanlardan kurtulup rahat bir nefes alacakları ve hayatlarında daha önce hiç yaşamadıkları deneyimleri yaşayacakları bu organizasyona imza atıyor. Yarışmalar sonucu tüm katılımcılara katılım sertifikası ve finalistlere madalya verilecektir.

Meydan AVM 23 Nisan programı
23 – 24 – 25 Nisan tarihlerinde Birinci Tur elemeleri
26 Nisan Cumartesi günü İkinci tur (yarı final) eleme oyunları
27 Nisan Pazar Üçüncü Tur (Final) oyunları

Meydan AVM 23 Nisan ödülleri
Birincilik Ödülü  - Yaz Doğa Kampı – İstanbulkamp
İkincilik Ödülü - Bisiklet +Kamp Seti – n11.com
Üçüncülük Ödülü - Scooter+Spor Malzemesi – n11.com
Cambridge Koleji Bursu

Tüm Yarı Finalistlere yüzde 30 Eğitim Bursu sağlanmaktadır
Tüm Finalistlere yüzde 40 Eğitim Bursu sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi
www.istanbulkamp.com
www.meydanistanbulavm.com