Meydan AVM

Metro Group Asset Magangement tarafından inşa edilen Meydan AVM mağazaları ve yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Meydan AVM

Meydan AVM Merter’de128 dönüm arsa üzerinde inşa edildi. Yaklaşık 30 milyon ziyaretçi kapasitesi olan Meydan AVM, ulusal ve uluslararası 70’e yakın markanın mağazaları, restaurantlar, cafeler ve son teknolojik özelliklere sahip 2.250 koltuk kapasiteli sinema salonları ile müşterilerine hizmet veriyor. ABD kökenli LEED (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik) sertifikaya sahip olan Meydan AVM, 2008 Avrupa Topluluğu Çevre Ödülü Türkiye birinciliği; 2008 ULI Avrupa Mükemmelik Ödülü; 2008 çevreci ve sürdürülebilir özelliği ile Avrupa En iyisi Gayrimenkul ödülü; ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü, Alışveriş Merkezi birinciliği; 2009 ICSC Alışveriş Merkezi Resource Ödülü; 2010 sürdürülebilirlik kategorisinde ICSC En İyinin En İyisi ödülü sahibidir.

Meydan AVM Ümraniye’yi ise Gülaylar Group 230 milyon dolar ödeyerek satın almış olup, 2007 yılında Metro Group Asset Magangement tarafından inşa edilmişti. Meydan AVM birçok farklı yerde olup, şubeleri şunlardır:
Meydan AVM Adana
Meydan AVM Gaziantep
Meydan AVM Kartal
Meydan AVM Konya

Meydan AVM mağazaları
Adidas, Altınbaş, Apple Lydia, Aslı Börek, Atlı Karınca, Auto Speed, Avea , Batik, Bella Napoli Gelato, Bun Dizayn, Burger King, Caribou Coffee, Choc'nette, Cinemaximum, D & R, Dagi, De Facto, Dıgıdık, Dockers, Dönerci Ali Usta, DRY Center, Ets Tur, Flo, GAP , Gloria Jean's Coffees, Go Mongo, Gratis, Haribo, HD İskender, I Love Pilav, IKEA, Intersport, Jokerland, Kemal Tanca, KOTON, Köfteci Ramiz, Krispy Kreme, Kuz Optik, LCW, Levi's, Mango, Mavi, Media Markt, Meydan İstanbul Taksi, Min Lostra, Mobilworx, Mudo, Nelson's, Nike, Num Num, Ortaköy Waffle Park, Patomix, Penti, Popeyes, Real, Saturn Vale, Sbarro, Starbucks, Swatch, Tavuk Dünyası, Teknosa, Tobacco Shop, Toyzz Shop, TTNet - Türk Telekom, Turkcell, U.S. Polo, Vodafone, YKM.

Meydan AVM nerede?
Birçok şehirde yer alan Meydan AVM Merter’de, Ümraniye’de Kartal’da yer alıyor. Bunların dışında Adana, Gaziantep ve Konya’da Meydan AVM bulunuyor.

Meydan AVM nasıl gidilir?
Meydan AVM Merter’e Kabataş-Bağcılar tramvay hattını kullanarak gidebilirsiniz. Ümraniye Meydan AVM’ye ise Kadıköy-Kartal metro hattı üzerinden aktarmalı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Ankara yolunu kullanarak kendi aracınızla Ümraniye Meydan AVM tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz.