Meydan Halkalı fiyatları 328 bin TL’den başlıyor!

Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip dairelerden oluşan Meydan Halkalı fiyatları minimum 328 bin TL’den başlıyor

Meydan Halkalı fiyatları 328 bin TL’den başlıyor!

Gültaş, Gül inşaat ve Gül Yapı A.Ş. işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası’nın Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı semtinde inşa edilen Meydan Halkalı’da daireler Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim. Merkezi bir konumda yükselen proje konut, home ofis ve mağazalardan oluşuyor.

Karma yaşam projesi konseptinde tasarlanan Meydan Halkalı’dan sahil yolu, TEM otoyolu ve E-5 karayolu gibi ana arterlere kolaylıkla bağlantı sağlanabiliyor. Atatürk Havalimanı’na 5 dakikalık mesafede olan proje, hemen yanı başında faaliyete geçecek olan metro ve havaray hattı ile ulaşımda avantaj sunuyor.

Meydan Halkalı projesinde dairelerin fiyatı minimum 328 bin TL’den ve mağazaların fiyatı ise minimum 440 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden daire veya mağaza sahibi olmak için tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi de kullanıp vade imkanlarından da yararlanılabiliyor.

Teslimlerinin 2017 yılının Aralık ayında başlaması beklenen Gültaş Meydan Halkalı, 8 bin 800 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. 4 blok halinde yükselen projede 287 adet daire ile 56 adet mağaza bulunuyor. Blokların alt kısmı iki katlı çarşı bölümü olarak hazırlanıyor.

Küçükçekmece Meydan Halkalı projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık yüzme havuzları, fitness center, sauna odaları, Türk hamamı, oyun sahaları, çocuk parkları, otopark alanları ve güvenlik hizmeti mevcut.

 

Firma Bilgisi: Gül İnşaat-Gültaş İnşaat-Gülyapı A.Ş.
Proje Bilgisi: Meydan Halkalı