Meydan Şili Ankara!

Meydan Şili Ankara projesi Geka & Gramarka İnşaat Ortaklığı tarafından Ankara Çankaya'da yükseliyor. Projede fiyatları 350 bin TL'den başlıyor

Meydan Şili Ankara!

Meydan Şili Ankara projesi Geka & Gramarka İnşaat Ortaklığı tarafından Ankara Çankaya'da yükseliyor. Projede fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. Şili Meydanı'na komşu konumda inşa edilen Meydan Şili projesinde mimariden peyzaj alanlarına her türlü detay düşünülmüş. 

Yatırım için oldukça ideal olan Meydan Şili Ankara projesi zemin+5 katlı tek bloktan meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde büyüklükleri 44 metrekare ile 100 metrekare arasında değişen 32 adet dairenin yer aldığı Meydan Şili projesi 1000 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 

 

Meydan Şili Ankara!

 

Teslim tarihi olarak 2017 yılı Mart ayı planlanan Ankara Meydan Şili fiyatları 350 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Yatırım için oldukça ideal olan Meydan Şili'de kira getirisinin ise yüksek olması bekleniyor. 

Açık ve kapalı otoparka yer verilen projenin dairelerin ankastre beyaz eşya ürünler bulunuyor. Projede 1+1 ve 2+1 dairelerin yanı sıra 2+1 ve 3+1 dubleks dairelerde bulunuyor. Projede 1+1 daire alanları 44 metrekare, 2+1 daire alanları 60 ila 96 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Meydan Şili Geka & Gramarka İnşaat Ortaklığı imzası taşıyor. Ankara'da Şili Meydanı'na yakın bir konumda yükselen proje şehrin en seçkin ve en merkezi yerinde inşa ediliyor. Proje Şili Meydanı Parkı'na oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. 

 

Meydan Şili Ankara!

 

"Meydan Şili Ankara!" Başlıklı Haberin Galerisi

Meydan Şili Ankara!

Meydan Şili Ankara!

Meydan Şili Ankara!

Meydan Şili Ankara!

Firma Bilgisi: Geka&Gramarka İnşaat Ortaklığı
Proje Bilgisi: Meydan Şili