Meydan Şili Ankara'da!

Ankara'da Şili Meydanı'na komşu olarak yükselen Meydan Şili fiyatları 350 bin TL'den başlıyor

Meydan Şili Ankara'da!

Ankara'da Şili Meydanı'na komşu olarak yükselen Meydan Şili fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. Geka&Gramarka İnşaat Ortaklığı ile hayata geçirilen Meydan Şili projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. 

5 katlı tek bloktan meydana gelen Meydan Şili projesi butik bir proje olarak dikkat çekiyor. 4 bin 500 metrekarelik arsa alanına sahip olan Meydan Şili, 1+1, 2+1 ve 3+1 nitelikte alanları 44  metrekare ile 100 metrekare arasında değişen 32 adet daireden oluşuyor.

2017 yılı Mart ayında teslim edilmesi öngörülen Meydan Şili Ankara'da açık ve kapalı otopark, kameralı güvenlik gibi özellikler yer alıyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile birlikte teslim ediliyor. Aynı zamanda ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve intercom sistemi de yer alıyor. 

Kira getirisinin yüksek olması beklenen Ankara Meydan Şili projesinde mimari projeden peyzaj tasarımına kadar her türlü ayrıntı düşünülerek yapıldı. 4 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olan Meydan Şili yatırımcılar için oldukça ideal. 

Meydan Şili fiyatları 350 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor. Meydan Şili'de peşin ve banka kredisi ödemeler yaparak konut sahibi olabilirsiniz. Meydan Şili kiralık daire fiyatlarının  1+1 daireler 2 bin 500 TL'den, 2+1 daireler için 2 bin TL'den, 3+1 daireler için ise 2 bin 500 TL'den başlaması öngörülüyor.

"Meydan Şili Ankara'da!" Başlıklı Haberin Galerisi

Meydan Şili Ankara'da!

Meydan Şili Ankara'da!

Meydan Şili Ankara'da!

Meydan Şili Ankara'da!

Firma Bilgisi: Geka&Gramarka İnşaat Ortaklığı
Proje Bilgisi: Meydan Şili