Mia Boutique İzmir!

Koç İnşaat imzası ile yükselen Mia Boutique İzmir fiyatları 520 bin TL'den başlıyor

Mia Boutique İzmir!

Koç İnşaat imzası ile yükselen Mia Boutique İzmir fiyatları 520 bin TL'den başlıyor. 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Mia Boutique 32 adet daireden oluşuyor. Tamamı 3+1 dairelerden meydana gelen Mia Boutique Gaziemir satılık daire alanları ise 150 metrekare. 

İki bloktan oluşan projede dairelerin yanı sıra 4 adet dükkan bulunuyor. İzmir Mia Boutique projesinin sosyal donatıları içerisinde; çocuk oyun alanları, açık otopark, kameralı güvenlik, merkezi uydu sistemi, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, çocuk yüzme havuzu bulunuyor. Zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken Mia Boutique projesi konfor ve modern standartları hedefliyor. 

Mia Boutique İzmir!

Koç İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Mia Boutique fiyatları ise 520 bin TL olarak veriliyor. Mia Boutique projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Mia Boutique kiralık daire fiyatları ise 2 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Mia Boutique projesi ile ilgili fiyat ve ödeme detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Mia Boutique İzmir!

İzmir Gaziemir'de yükselen Mia Boutique İzmir projesi Akçay Caddesi'nde konumlanıyor. Proje minimalist yaşam isteyenlere hitap ediyor. Akıll ev otomasyon sistemi ile donatılan Mia Boutique İzmir projesinde dairelerde ebeveyn banyosu, giyinme odası, ankastre ürünler ve kombi bulunuyor. Mia Boutique teslimleri ise şöyle yapılacak; projede bir blok Kasım 2015'te diğer blok ise 2016 yılının ilk ayında teslim edilecek.

"Mia Boutique İzmir!" Başlıklı Haberin Galerisi

Mia Boutique İzmir!

Mia Boutique İzmir!

Mia Boutique İzmir!

Mia Boutique İzmir!

Firma Bilgisi: Koç Inşaat
Proje Bilgisi: Mia Boutique