Migros, Fuaye Çarşı’da yerini aldı

İstanbul, Süreyyapaşa’nın son parselinde, Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Fuaye projesinde inşa çalışmaları hızla ilerliyor

Migros, Fuaye Çarşı’da yerini aldı

13 Şubat 2013 / emlakwebtv
30 bine yakın insanın yaşayacağı Süreyyapaşa bölgesinin tek çarşısı olma özelliğindeki Fuaye Çarşı’nın mağazalarında kiralamalar devam ediyor. 55 bağımsız bölümden oluşan Fuaye Çarşı 12 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip. Toplam kiralanabilir alanı 7 bin 200 metrekare olan çarşıda yer alacak zincir market markası ise 2 bin metrekare kullanım alanıyla 3M MİGROS oldu.

Fuaye Çarşı'da, geniş bir meydan ve meydanın çevresinde kafeler ve lokantalar yer alıyor. Kapalı alanlar ile açık ortak alanlar optimum düzeyde tutuluyor. Bölgenin ana çekim merkezi olacak Fuaye Çarşı’da tüketicilerin ihtiyacına cevap verecek farklı sektörlerde mağazalara yer veriliyor. Restoran, cafe, pastane, eczane, müzik-kitap, beyaz eşya, ayakkabı, tekstil, dekorasyon, cep telefonu, kuyumcu gibi birçok ihtiyaca cevap verecek mağazaların yanında kuaför, kuru temizleme, lostra salonu, seyahat acentesi gibi servis sektöründen mağazalar da çarşıda yer alacak. Ayrıca çocuk eğlence salonu, macera golfü gibi farklı aktiviteler de bulunacak. Bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermesi hedeflenen Fuaye Çarşı’nın mağazaları 2013 yaz ayları itibariyle hizmet vermeye başlayacak.