Mihenk Rezidans Kağıthane'de Yükseliyor!

Yeşildağ İnşaat güvencesi ile inşa edilen Mihenk Rezidans Kağıthane'de yükseliyor

Mihenk Rezidans Kağıthane'de Yükseliyor!

Yeşildağ İnşaat güvencesi ile inşa edilen Mihenk Rezidans Kağıthane'de yükseliyor. 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan proje 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 70 adet dairenin yer aldığı Mihenk Rezidans satılık daire büyüklükleri 70 ile 100 metrekare arasında değişiyor. 

Kağıthane Gürsel Mahallesi'nde hayata geçirilen Mihenk Rezidans çevresinin tek güvenlikşi sitesi. Metrobüs durağına 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan proje E-5'e 400 metre uzaklıkta. 

Mihenk Rezidans fiyatlarının 290 bin lira ile 577 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Mihenk Rezidans projesi ile ilgili detaylar için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

14 katlı tek blok halinde yükselen projede basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Mihenk Rezidans projesinde daireler ankastre beyaz eşya, kombi ve split klima ile teslim ediliyor. Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilen Mihenk Rezidans teslimleri ise 2016 yılında yapılacak. 

Mihenk Rezidans adres bilgisi : Gürsel Mahallesi Çevrem Sokak No: 2 Kağıthane - İstanbul 

Mihenk Rezidans iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 9 344
Web adresi : www.yesildaginsaat.com
E-posta adresi : bilgi@yesildaginsaat.com

Firma Bilgisi: Yeşildağ Inşaat
Proje Bilgisi: Mihenk Rezidans