Mihmandar Eyüp Beyaz İnşaat

Mihmandar Eyüp, Beyaz İnşaat güvencesi ile İstanbul Eyüp'te hayata geçiriliyor

Mihmandar Eyüp Beyaz İnşaat

Mihmandar Eyüp, Beyaz İnşaat güvencesi ile İstanbul Eyüp'te hayata geçiriliyor. 5 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 131 metrekare ile 206 metrekare arasında değiştiği Mihmandar Eyüp Nisan 2017'de teslim edilecek.

Kurban Bayramı sonrası satışa çıkarılan proje farklı mimarisi ile dikkat çekiyor. Misafir ağırlayan anlamına gelen Mihmandar kelimesinden ismini alan projede erkekler ve kadınlar için ayrı sosyal donatılar yapılıyor. 

Mihmandar Eyüp Beyaz İnşaat

Mihmandar Eyüp fiyatlarının 650 bin lira ile 2 milyon 650 bin lira arasında değişmesi planlanıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Mihmandar Eyüp projesinde detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Metrobüs durağına 700 metre mesafede yer alan proje Eyüp Sultan Camii'ne yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. Proje aynı zamanda okul ve hastanelere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Mihmandar Eyüp Beyaz İnşaat

3 bloktan oluşacak Mihmandar Eyüp projesi 78 adet daire ve dükkandan meydana geliyor. Dükkanların Rami Kışla Caddesi'ne cephesi bulunuyor. Projede zengin sosyal donatılar yer alıyor. 

Daire sahiplerine sunulan ayrıcalıklar içerisinde; açık otopark, sauna, mescit, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası gibi özellikler bulunuyor. 

Mihmandar Eyüp adres bilgisi : Rami Kışla Caddesi 34055 Topçılar - Eyüp - İstanbul

Mihmandar Eyüp iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 95 29
Web adresi : www.mihmandareyup.com
E-posta adresi : info@beyazinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Mihmandar Eyüp