Mihmandar Eyüp daire fiyatları!

Beyaz İnşaat imzası taşıyan Mihmandar Eyüp daire fiyatları minimum 731 bin TL'den başlıyor

Mihmandar Eyüp daire fiyatları!

İstanbul'un değerli ilçelerinden biri olan Eyüp'te Rami Kışla Caddesi üzerinde yükselen Mihmandar Eyüp, Beyaz İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projenin 2017 yılının Nisan ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması planlanıyor. 

7 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Mihmandar Eyüp, 6'şar katlı 3 blokta toplam 78 adet daire ile 10 adet dükkandan meydana geliyor. İnşaat alanı 28 bin metrekare olan projede daireler için 2 bin 700 metrekarelik özel kullanım alanı da bulunuyor. 

Eyüp Sultan Camii'ne yakın mesafede olmasıyla ön plana çıkan Mihmandar Eyüp'te bay-bayan yüzme havuzu, fitness center, fin hamamı, mescit, sauna, kameralı güvenlik sistemi, çocuk oyun alanları, seyir terası, spor sahaları ve açık-kapalı otopark alanları yer alıyor.  

Beyaz İnşaat Mihmandar Eyüp'te 2+1 dairelerin alanı 131 metrekare ile 155 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 164 metrekare ile 206 metrekare ve 4+1 dairelerin alanı ise 204 metrekare ile 221 metrekare arasında değişiyor. Projede fiyatları minimum 731 bin TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Mihmandar Eyüp