Mihmandar Eyüp Projesi

Mihmandar Eyüp projesi Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Eyüp'te 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Mihmandar Eyüp Projesi

Mihmandar Eyüp projesi Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Eyüp'te 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 78 adet daireden meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Mihmandar Eyüp projesi satılık daire büyüklükleri 131 ile 206 metrekare arasında değişiyor. 

Mihmandar Eyüp projesi daire sahiplerine açık otopark, güvenlik, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe, mescit ve sauna gibi sosyal donatılar sunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer. 

Mihmandar Eyüp projesi fiyatlarının ise 650 bin lira ile 2 milyon 650 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor. Mihmandar Eyüp ödemeleri, fiyatları ve proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Eyüp'te yer alan Mihmandar Eyüp projesi metrobüs durağına 750 metre uzaklıkta bulunuyor. Proje aynı zamanda okul ve hastanelere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Projede kadın ve erkekler için ayrı sosyal donatılar yapılıyor. Daire sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanan proje L şeklinde 3 bloktan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra Rami Kışla Caddesi'ne cepheli dükkanlar da bulunuyor. 

Mihmandar Eyüp adres bilgisi : Rami Kışla Caddesi 34055 Topçılar - Eyüp - İstanbul 

Mihmandar Eyüp iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 95 29
Web adresi : www.mihmandareyup.com
E-posta adresi : info@beyazinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Mihmandar Eyüp