Milas Havalimanı Dış Hatlar Terminali kapatıldı

THY Bodrum-Milas Havalimanı Dış Hatları Terminali'nin "tasarruf amaçlı" olarak 31 Mart'a kapatıldığını duyurdu. Dış hatlarda aktarmalı olarak gelen yolculara ise Genel Havacılık Terminali hizmet verecek

Milas Havalimanı Dış Hatlar Terminali kapatıldı

Bodrum-Milas Havalimanı Dış Hatlar Terminali kapatıldı. Türk Hava Yolları'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kapatılma kararının 31 Mart 2017 tarihinde sonlanacağı belirtildi. 

Dış hat yolcuları, iç hatlar terminaline yönlendirilecek
Bu tarihe kadar Milas-Bodrum Havalimanı'ndan gerçekleştirilecek dış hat seferinin bulunmadığı vurgulanan açıklamada, seyahatlerinin devamında dış hatlara uçacak yolcuların ise iç hatlar terminaline yönlendirileceği belirtildi. 

Dış hat yolcuları Genel Havacılık Terminali'nden hizmet alacak
Açıklamada ayrıca, dış hatlardan aktarmalı olarak Milas-Bodrum Havalimanı'na seyahat eden yolcuların ise Genel Havacılık Terminali'nin hizmet vereceği belirtilerek:

"Dış hatlardan aktarmalı olarak Milas-Bodrum Havalimanı'na seyahat eden yolcularımızı karşılayacak yakınlarının Genel Havaclıık Terminali'ne ulaşmaları gerekiyor..." ifadelerine yer verildi. 

Yolcu yakınları, terminale özel araçları ile tabelaları takip ederek ya da yolcu servislerinden yararlanarak ulaşabilecekler.