Milas Mavişehir Residence Projesi!

Muğla Milas'ta Solmaz Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen Milas Mavişehir Residence projesi fiyatları 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Milas Mavişehir Residence Projesi!

Muğla Milas'ta Solmaz Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen Milas Mavişehir Residence projesi fiyatları 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede en yüksek daire fiyatı ise 470 bin TL olarak belirlendi. Milas Mavişehir Residence projesinden konut satın alacaklara ise kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Mavişehir Residence projesinde kiralık daire fiyatları ise henüz belirlenmedi.

4 blokta toplam 80 adet daireden oluşan Mavişehir Residence Milas'ın site özellikleri içerisinde; açık otopark, kameralı güvenlik, yürüyüş parkuru, açık ve çocuk yüzme havuzu, süs havuzu, güvenlik, basketbol sahası ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projenin dairelerinde aynı zamanda balkon ve split klima yer alıyor. 

Milas Mavişehir Residence Projesi!

Milas Mavişehir Residence teslim tarihi olarak 2017 yılı planlanıyor. 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin bulunduğu Milas Mavişehir Residence satılık daire alanları 176 metrekare ila 201 metrekare arasında tasarlanıyor. Solmaz Grup İnşaat imzası taşıyan Milas Mavişehir Residence 10 bin 803 metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Kaba inşaatı tamamlanmış durumda olan Mavişehir Residence projesinde normal dairelerin yanı sıra 16 adet çatı dubleksi de bulunuyor. 

Proje, bölgenin yerleşim alanı olan Cumhuriyet Mahallesi'nde yükseliyor. Toplam 4 bloktan meydana gelen Mavişehir Residence projesinin iki bloğu arsa sahibine ait. Diğer 2 blokta ise satışlar devam ediyor. Oturum amaçlı tercih edilen Mavişehir Residence projesinin 8 dönümü sosyal alanlar ve rekrasyona ayrılıyor. Projenin kaba inşaatı tamamlanmış durumda. 

"Milas Mavişehir Residence Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Milas Mavişehir Residence Projesi!

Milas Mavişehir Residence Projesi!

Milas Mavişehir Residence Projesi!

Milas Mavişehir Residence Projesi!

Firma Bilgisi: Solmaz Grup İnşaat
Proje Bilgisi: Milas Mavişehir Residence