Mimar Bakırküre'den Y Kuşağı ofis sunumu

Yapı Endüstri Merkezi tarafından yapı profesyonellerine yönelik olarak düzenlenen 2D1 konferanslarının bu ayki konuğu mimar Gürhan Bakırküre olacak

Mimar Bakırküre'den Y Kuşağı ofis sunumu

Yapı Endüstri Merkezi tarafından yapı profesyonellerine yönelik olarak düzenlenen 2D1 konferanslarının bu ayki konusu Ofis Tasarımı olarak belirlendi. 29 Ocak Perşembe saat 17.00'de başlayacak konferansın ana konuğu mimar Gürhan Bakırküre olacak.

Mimar Bakırküre'den Y kuşağı ofisler
Ofis tasarımı alanında uzman mimar Gürhan Bakırküre'nin yapımına imza attığı ofisler arasında Deloitte Türkiye, ING Bank, Roche gibi dünya devlerinin ofisleri bulunuyor. Mimar Gürhan Bakırküre Y Kuşağı Ofisleri konulu bir sunum yapacak. 

2D1 Ofis
Mimarlık, içmimarlık ve tasarım disiplinlerinin önde gelen temsilcilerini yıl boyunca "iki ayda bir" buluşturacak en önemli etkinlik olan toplantıların ikincisi Arlight | Fagerhult ve Nurus sponsorluğunda "2D1 Ofis" alt başlığı ile 29 Ocak 2015 Perşembe günü Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Toplantıya konuşmacı olarak, BİGG Working Culture Solutions ve Bakırküre Mimarlık bürosunun kurucusu Gürhan Bakırküre, deerArchitects Kurucu Ortağı Cem Demirci ve MoDus Architects Kurucu Ortağı Matteo Scagnol katılacak. Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan etkinlikte insanın fiziksel ve psikolojik özelliklerini göz önüne alarak çevresiyle olan uyumuna göre tasarlanan, ergonomi, aydınlatma, malzeme, grafik ve etkileşim konularından beslenen "ofis" konusu ele alınacak.