Mimar Hakan Kıran’dan yeni proje!

Mimar Hakan Kıran, Göktürk Kemerburgaz’da Larus Palas Projesi’ni hayata geçiriyor. Daire fiyatları 220 bin dolardan başlıyor

Mimar Hakan Kıran’dan yeni proje!

3 Nisan 2013 / emlakwebtv
Larus Palas içindeki küp dairelerle farklılaşıyor.
Palas kültürünü 21’inci yüzyıl insanıyla tanıştırmayı hedefleyen proje 60 daire ve 22 küp, 75 mağaza ve 2 bin metrekarelik ofis alanından oluşuyor. 30 milyon dolara mal olan ve Eylül’de teslim edilecek Larus Palas’ta daire fiyatları 220 bin dolardan başlıyor.

Son altı ayda yapılan ön satışta 12 daire ve 7 küp satıldığını kaydeden Kıran, “Projeye evlerden bağımsız olarak koyduğumuz 5x5 küp daireler ile de insanlara evlerinde kafa dinleme imkanı sunacak” dedi.

Kıran, projeden ev alanlar tarafından satın alınacak 60-78 metre büyüklüğündeki küplerin istenirse müzik odası, resim odası yapılabileceğini söyledi.

Functional Training, Crossfit ve Martial Art konusunda Türkiye’nin en iddialı ekibi ile fark yaratan, kapalı yüzme havuzlu, özel spa merkezli fitness salonu, film odası, puro odası, çocuk oyun odası ve çok amaçlı salon gibi bölümlere sahip olan sosyal tesisler de Hakan Kıran mimarisi ile bambaşka bir çehrede hayat buluyor.
Alt katlarda yer alan seçkin mağazalar ve kafe-restoranlar da Larus Palas ile Göktürk’e bambaşka bir boyut kazandırmaya hazır.

Larus Palas’ta dairelere çıkan asansör ve merdivenlerin bulunduğu çekirdekler, binanın dışında tasarlanarak birçok sitede problem yaratan asansör ve merdiven sesini tamamen engelliyor. Titizlikle yapılan ses izolasyonu sayesinde her daire kendi müstakil yapısıyla gürültüden uzakta sahiplerini bekliyor…
Gerek salon bölümlerinin açıldığı cadde cephesi, gerekse yatak odalarının baktığı avlu yönünde hiçbir komşu pencereyle göz göze gelinmiyor.

Bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Hakan Kıran, son olarak 18 Ocak 2012 tarihinde Londra’da  “Hotel Awards 2011” ödülünü aldı.

Larus Palas hakkında detaylı bilgi için http://www.csb.gov.trProje Bilgisi: Yeni Proje