Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı

Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı"nın ilki, 22 Ekim 2014 Perşembe günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD), 'nefes alan binalar' yaratılmasını teşvik etmek üzere bir konferans dizisine başlıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenleyeceği "Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı"nın ilki, 22 Ekim 2014 Perşembe günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 

İklimlendirme sektörünün yaklaşık yüzde 90’ını temsil eden 97 üyesinin desteğiyle çalışmalarını sürdüren İSKİD’in liderliğinde gerçekleştirilen konferans, sektörün lider markalarını bir araya getirecek. "Tasarımda İklimlendirme" ile ilgili sorunların ve ihtiyaçların tartışılacağı konferansın asıl gündem maddesi ise konforlu, sağlıklı, nefes alan, doğru iklimlendirme sistemleri olan binalar için atılması gereken adımlar olacak. 

Ana amacı binaların konforunu doğrudan etkileyen iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin en uygun kullanımını irdelemek olan Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı ile, yapılar henüz konsept tasarım aşamasındayken mimarların mekanik tasarımcılar ile bir araya gelmesini sağlayarak nefes alan binalar yaratmak hedefleniyor. 

Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı